Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Her yıl 50 milyon TL

Tarihi projeyle Fenerbahçe'nin demokratik bir yapıya sahip olacağını söyleyen Başkan Yıldırım, "Her yıl 50 milyon TL sadece aidat gelirimiz olacak" dedi

Giriş Tarihi: 16.10.2014
Her yıl 50 milyon TL
Fenerbahçe, "Hedef 1 Milyon Üye" projesini görkemli bir organizasyonla tanıttı. Kürsüde konuşan Başkan Aziz Yıldırım, projenin gerçekleşmesi durumunda yılda 50 Milyon TL kazanacaklarını söyledi. Önemli mesajlar veren Yıldırım şunları söyledi: "Zaman demokratik, bağımsız ve güçlü Fenerbahçe'yi dosta düşmana gösterme zamanıdır. Bu proje bir kampanya değil, bir 'aidiyet' projesidir. Bu kulübün gerçek sahibi olan Fenerbahçeliler, yönetime ortak olacak, alınan her karara ve tasarrufa diğer kongre üyeleriyle birlikte imzalarını atacaklardır. F.Bahçe, zengin ve ayrıcalıklı sınıfların hakimiyetindeki bir kulüp olmak yerine her sözünde Fenerbahçelilerin sesinin duyulacağı bir kulüp olacaktır. Bu tarihi projenin gerçekleşmesi halinde yılda 50 Milyon TL sadece aidat geliri elde edilecektir. Amaç, Fenerbahçemizi endüstriyel futbolun yozlaşmış açmazlarından, futbol baronlarının kemikleşmiş kartellerinden korumak ve Fenerbahçe'yi devletine yük olmadan uluslararası büyük bir marka haline getirmektir."

KİĞILI: DERBİNİN SONUCU BELLİ!
Four Seasons Otel'de "Hedef 1 milyon Üye" projesinin tanıtımına eski yöneticilerin yanı sıra, iş, sanat ve spor dünyasından çok sayıda davetli katıldı. Aziz Yıldırım'la ters düştüğü için görevinden istifa eden Abdullah Kiğılı da davette hazır bulundu. Kiğılı, derbiyle ilgili soruya, "Onun neticesi belli, bana sormayın" cevabıyla galibiyetten emin konuşurken, 2014 sonuna kadar 100 bin üye hedefini gerçekleştirmek için çalışacaklarını ifade etti.

'İLK VE SON AŞKIMIZA'
Başkan Aziz Yıldırım projenin tanıtımına eşi Gonca Yıldırım'la birlikte katıldı. Yıldırım, Aralarında Kuyt'ın da yer aldığı üye olan futbolculara kartlarını verirken "Şimdi ilk ve son aşkımıza, eylem gerektiren sevdamıza sahip çıkma" zamadır" ifadesini kullandı.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Her yıl 50 milyon TL
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN