Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Terim’den bilgiyi saklayan kim?

Gökhan Töre’nin Hakan Çalhanoğlu’nun ağzına silah dayamasını soruşturan emniyet yetkilileri önemli bir detaya ulaştı. Ve o detay skandalı daha da büyüttü.

Giriş Tarihi: 17.10.2014 22:04 Güncelleme Tarihi: 17.10.2014 22:05
Terim’den bilgiyi saklayan kim?
Gökhan Töre'nin Hakan Çalhanoğlu'nun ağzına silah dayamasını soruşturan emniyet yetkilileri önemli bir detaya ulaştı. Ve o detay sakandalı daha da büyüttü.

Gökhan Töre'nin geçen yıl oynanan Hollanda maçı sonrası Hakan Çalhanoğlu ile Ömer toprak'ın odasını silahla basarak Ömer'in dişini kırması ve silahı Hakan'ın ağzına sokmasının yankıları devam ediyor.

Bu skandal Hakan ve Ömer'in Çek cumhuriyeti ile Letonya maçlarına gelmemesiyle daha da büyüdü.

EMİNYET RAPORU SKANDALI BÜYÜTTÜ


Tüm kamuoyunun artık bildiği ayrıntı konusunda emniyet yaptığı araştırmada çok önemli bir detaya ulaştı. Olayın olduğu gün sabaha karşı oyuncuların yanına giden bir milli takım yetkilisi "polise gitmeyin. Burası bir aile ortamı" diyerek olayı kapatmaya çalıştı.

KİM BU MİLLİ TAKIM YETKİLİSİ?


Emniyet raporlarında yer alan bu bilgiler skandalı daha da genişletti.

Fatih Terim'in açıklamalarına göre kendisinden bile saklanan bu olayda hangi milli takım yetkilisi bu olayı örtbas edip, Terim'e bile haber vermedi.

Çünkü Emniyet'in ulaştığı bilgilere göre bu olay Terim'den de saklandı. Bunu emniyet raporu değil Terim'in kendisi ifade etmişti.

TERİM NE DEMİŞTİ

Çek Cumhuriyeti maçı öncesi konuşan Fatih Terim olay için "Ben bunu o günlerde hemen duymadım. Almanya'da Ömer'den duydum" demişti.

Bu kadar büyük bir skandal 1.5 ay boyunca Terim'den bile saklandıysa emniyet raporuna göre o gece Ömer ve Hakan'ın yanına gidip "olayı kapatacağız" diyen milli takım yetkilisi kim?

Kaynak: FutbolArena.com
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Terim’den bilgiyi saklayan kim?
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN