Türkiye'nin en iyi haber sitesi

"Hayatımda böyle şey yaşamadım"

Prandelli; “Hayatımda böyle şey yaşamadım. Tesislerin kapısından giriyorum beni gören 'para' diyor. Paradan başka şey konuşulmuyor. Florya'ya hiç yönetici gelmedi, başkanı bir kez gördüm" dedi.

Giriş Tarihi: 28.10.2014 09:54
Hayatımda böyle şey yaşamadım
Ortalama 2 yılda bir ayyuka çıkan para problemi, UEFA Fair-Play kriterleri ile birlikte bir kez daha G.Saray yönetimini zora soktu. Eski başkan Ünal Aysal bu konuda "Her takım kadar sıkıntılıyız" dese de oyuncuların ödenmeyen paraları huzursuzluğu daha da körüklüyor.

İşte bu ortamda en büyük sıkıntıyı yaşayanların başında ise yine Prandelli geliyor. Oyuncularının aklını 'sahada' tutmayan çalışan İtalyan'ın sıkıntıları var... Ancak bu sıkıntılar için Prandelli'nin eleştiri okları ise eski başkan Ünal Aysal'a çevrilmiş durumda...

'DÜNYA KADAR SÖZ VAR'

Aysal'ın kendisini yarı yolda bıraktığına inanan Prandelli, "Hayatımda böyle şey görmedim. Tesislerin kapısından giriyorum beni gören 'para' diyor. Paradan başka şey konuşulmuyor. Teknik direktör bunlarla uğraşmaz. Sneijder'in parası verildi, diğerlerinin verilmedi. Bu yanlış. Bir futbolcu 'paramı alamadım' diye oynamamazlık yapamaz. Bir yönetici gelip futbolcuya 'Paranı ödeyeceğiz. Sen de oynamaya mecbursun' demiyor.

Florya'da bir kişiyi görmedim, başkanı sadece bir kez gördüm. Bana gelirken dünya kadar söz verdi. Hiçbirini yapmadan kaçtı gitti" diyerek tepkisini gösterdi. (Sampiy10)
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
"Hayatımda böyle şey yaşamadım"
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN