Sabri Sarıoğlu niye kadro dışı kaldı?

Prandelli'nin gelişiyle kadro dışı kalan Sabri'nin ipini Ünal Aysal çekmiş. Sebep ise Fatih Terim ile arasının çok iyi olması ve ona Florya'dan haber uçurması!

Giriş Tarihi: 10.11.2014 10:23 Güncelleme Tarihi: 10.11.2014 10:28
Sabri Sarıoğlu niye kadro dışı kaldı?
Temmuz 2014 tarihinde Prandelli'yi Florya'da ilk karşılayan ve elini sıkan Sabri, 2 gün sonra süresiz kadro dışı bırakılmıştı.

Herkes bunun Prandelli'nin tercihi olduğunu söylüyor ve düşünüyordu. Herkes Prandelli'ye inandı, güvendi. Sabri A2 takımda bir idman bile aksatmadan çalışmalarına devam etti.

Galatasaray'da başkanlık seçimi geldi çattı. Ünal Aysal'ın yerine Duygun Yarsuvat seçildi. Yönetim ilk icraat olarak Sabri'yi affetti. Hatta Sabri affedildiği gün maça çıktı. Ama bu işte bir terslik vardı! Teknik direktör değişmemiş sadece başkan değişmişti.

İşte gerçek burada ortaya çıktı.

AYSAL-TERİM SAVAŞININ KURBANI SABRİ OLDU!

Takvim'de yer alan habere göre; Sabri'yi kadrodışı bırakan Prandelli değil, dönemin Galatasaray Başkanı Ünal Aysal'dı. Peki Ünal Aysal, Sabri'yi neden kadro dışı bıraktı? Sebep ise Aysal-Terim çekişmesiydi. Ünal Aysal, Terim ile arası çok iyi olan Sabri'nin Fatih hocaya haber uçurduğunu düşündü. Çareyi de Sabri'yi kadro dışı bırakmakta buldu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Sabri Sarıoğlu niye kadro dışı kaldı?
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN