Prandelli kaldı, onlar gitti

Duygun Yarsuvat yönetiminin göreve gelmesinin hemen ardından merakla beklenen tasarruf paketi hakkında önemli gelişmeler var.

Giriş Tarihi: 11.11.2014 16:14 Güncelleme Tarihi: 11.11.2014 16:15
Prandelli kaldı, onlar gitti
Mali yönden sıkıntılı bir süreç yaşayan Galatasaray'da yeni yönetim operasyona kulüp personelinden başladı..

Duygun Yarsuvat yönetiminin göreve gelmesinin hemen ardından merakla beklenen tasarruf paketi belli oldu... Sarı-kırmızılı yönetimin bu hafta başında başlattığı personel operasyonunda yaklaşık 100 çalışanı ile yollarını ayırmayı planladığı belirtildi.

Galatasaray yönetimi pazartesi günü tasarruf tedbirleri gerekçesiyle daha ilk günden yaklaşık 20 personelin görevine son verirken gönderilen isimlerin çoğunluğunun maaşlarının 1000 ile 2500 TL arasında olan kişiler olması dikkat çekti.

Tasarruf tedbirleri amacıyla yönetimin başlattığı bu operasyonda bir başka dikkat çeken nokta ise Türk Telekom Arena Stadı'nda çalışan 7 çaycının işine son verilmesiydi.

İki çocuklu bir bayan ve baba-oğul (biri muhabberatta diğeri çaycı) çıkartılan bu 3 kişi kalan personelin de keyfini kaçırdı. Duygun Yarsuvat yönetiminin kemer sıkma politikası çerçevesinde başlatılan operasyonun ilk gününde talih kuşunun konduğu birimler GSTV, muhabberat, ulaştırma ve çaycılar oldu.

Bunun dışında seyahat ve konaklama ile bilgi işlem müdürlüğünden de dört isimle yollar ayrıldı. Üst düzey idari kadronun hemen hemen tümümün görevden ayrıldığı Galatasaray'da yeni yönetim Ünal Aysal yönetiminin 65 yaş üstü personelle yollar ayrılması planını da işleme koyacağı ögrenildi. (Sporx)
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Prandelli kaldı, onlar gitti
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN