Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Kral çıplak!

Prandelli sürpriz bir açıklamayla kendisini G.Saray'a getiren Ünal Aysal'ı topa tuttu ve kısaca "Verilen sözler yerine getirilmedi" dedi

Giriş Tarihi: 26.11.2014
Kral çıplak!
Galatasaray'da topun ağzında olan teknik direktör Cesare Prandelli, dün Belçika'da basın toplantısına çıkmadan önce kulüp resmi sitesinden yaptığı açıklamayla, kendisini sarı-kırmızılı kulübe getiren eski başkan Ünal Aysal'a adeta "Kral Çıplak" dedi. İ şte Prandelli'nin Galatasaray camiasını sarsan ve Ünal Aysal'ı bir kez daha tartışmaların odağına iten açıklamaları: "Eski başkanımız beni çok önemli ve yenilikçi bir proje ile ikna etti. Bu projeye göre; Avrupa'da, biri İ talya'dan, biri Almanya'dan ve biri İ ngiltere'den olmak üzere, üç kulüp satın alınacak ve bu kulüpler, Galatasaray ile birlikte benim kontrolümde olacaktı. Benim idealimdeki kadroda 20 oyuncu ile birlikte altyapıdan 4 oyuncu daha vardı. Böylece kadronun kalitesini arttırarak geçtiğimiz sezon yaşanan istikrarsızlığın önüne geçmeyi planlıyorduk."

BENİM DERDİM PARA DEĞİL!
Prandelli, transferde verilen sözlerin tutulmadığını şöyle ifade etti: "Göreve başladıktan sonra Pato, Ibarbo, Doria, Balanta, Marcelo, Douglas, Campbell ve Song gibi oyuncuların transferi için iletişime geçmiştik. Ve bu isimlerden en az ikisini kadromuza katmak istiyorduk. İmzayı attıktan 20 gün sonra ise bunun tam tersine Yönetim Kurulu Üyesi E bru Hanım (Köksal), samimi bir şekilde, ekonomik olarak böyle bir gücümüzün olmadığını ifade etti. Başkan ise kendisinin bu durumun üstesinden geleceğini söyleyerek başka isimler önermeye devam etti. Başkan ise ilk olarak oyunumuzun kalitesini eleştirdi, daha sonra da fazla bir açıklama yapmadan istifa etti. Benim sözleşmem hiçbir şarta bağlı değil. Bilakis, ben buraya kazanmak için geldim. Para kazanmaya değil. "

"BANA YALVARDILAR!"
G.Saray eski başkanı Ünal Aysal, kendisini eleştiren Abdurrahim Albayrak'a sert yanıt verdi: "Mancini'yi beş dakikada getirdim, 5 dakikada da öpüşerek ayrıldık. Prandelli için de aynı şey geçerlidir. Bu yönetim, enkaz edebiyatı üzerinden beni vurmaya çalışıp meşhur olmak istiyor. Daha düne kadar kapımda dolaşıp bana yalvaranların bu yaptıkları açıklamaları anlamak mümkün değil. Her türlü yalan yanlış ifadeye rağmen, Galatasaray'ı düşünerek konuşmama düşüncesindeydim. Ama şahsıma yapılan bu açıklamalara dayanamadım. Ben buradayım. Ve verilmeyecek hiçbir hesabım yok."

YARALI BİR HAYVAN GİBİ!
Anderlecht Teknik Direktörü Besnik Hasi, maç öncesi yaptığı açıklamada Galatasaray'la ilgili ilginç bir benzetme yaptı. Hasi, "G.Saray yaralı bir hayvan gibi... Kesinlikle kolay bir maç olacağını düşünmemeliyiz. Bu, büyük bir hata olur. Galatasaray son zamanlarda iyi oynamıyor. Yine de ortaya çıkacak mücadelenin seviyesi yüksek olacaktır. Üzerimizde önemli bir baskı var" şeklinde konuştu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Kral çıplak!
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN