ve 'ın rakipleri! kura çekimi Fenerbahçe ve Beşiktaş'ın rakipleri burada!

’nde gruplardaki eşleşmeler Monaco’da çekilecek olan kuralar ile belli olacak. Kura çekimine sayılı saatler kala nefesler tutuldu. , ve Akhisar Belediyespor’un rakipleri futbol severler tarafından heyecanla bekleniyor. Saatler sonra temsilcilerimizin gruplardaki rakipleri ve diğer tüm ayrıntılar açıklanacak. ‘Fenerbahçe ve Beşiktaş’ın rakipleri kim oldu’ sorusu da yanıtını bulmuş olacak. Sabah.com.tr adresinden bu önemli anları kura çekimi canlı an be an takip edebilirsiniz.

Giriş Tarihi: 31.8.2018 14:52 Güncelleme Tarihi: 31.8.2018 14:52
Fenerbahçe ve Beşiktaş'ın rakipleri! UEFA Avrupa Ligi kura çekimi Fenerbahçe ve Beşiktaş'ın rakipleri  burada!

ve 'ın 'ndeki rakipleri bugün çekilecek kura sonuçlarının ardından belli olacak. Monaco'da gerçekleşecek olan kura çekimi öncesi futbol severler nefeslerini tuttu ve heyecanla gruplardaki eşleşmeleri bekliyor. Bu sezon ülkemizi temsil edecek olan Fenerbahçe, Beşiktaş ve Akhisar'ın rakipleri belli olduğu an ilk olarak bu başlık altından öğrenebilirsiniz. Peki UEFA Avrupa Ligi'ndeki Fenerbahçe ve Beşiktaş'ın rakipleri kim olacak? İşte ayrıntılar…

FENERBAHÇE VE BEŞİKTAŞ'IN UEFA AVRUPA LİGİ'NDEKİ RAKİPLERİ

UEFA Avrupa Ligi'nde 2018-2019 kura çekimi bugün Fransa'da gerçekleşecek. 14:00'da çekilecek olan kuralar sabah.com.tr adresinden an be an canlı anlatım ile takip edilebilecek. Fenerbahçe, Beşiktaş ve Akhisar Belediyespor'un rakipleri belli olduğu an ilk olarak bu başlık altından öğrenebilirsiniz. Tüm gruplardaki eşleşmeler ve diğer tüm detaylar saatler sonra burada.

İşte Fenerbahçe ve Beşiktaş'ın rakipleri...

ARKADAŞINA GÖNDER
Fenerbahçe ve Beşiktaş'ın rakipleri! UEFA Avrupa Ligi kura çekimi Fenerbahçe ve Beşiktaş'ın rakipleri burada!
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN