Başkanı gündeme dair konuştu!

Başkanı , gündeme dair açıklamalarda bulundu.

Giriş Tarihi: 14.5.2019 16:11 Güncelleme Tarihi: 14.5.2019 16:45
Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz gündeme dair konuştu!

Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz, gündeme dair açıklamalarda bulundu.

Açıklamalardan öne çıkanlar:

"Galatasaray kenetlendiği için, biraraya geldiği için 8 puan farktan liderliğe yükseldi. Bizim şampiyonluk yürüyüşümüz onurlu bir yürüyüştür, şerefli bir yürüyüştür. Son iki haftada çok büyük bir algı yönetimi yapılıyor. Bu algı yönetiminin hedeflenenin aksine, Galatasaray'ın şampiyonluk yürüyüşüne kenetlenmesi sağladığını görüyorum."

"Biz şu anda her kulvarda lideriz. Mali olarak lideriz, UEFA FFP'de öndeyiz. İki kupada da yürüyoruz. Çok kötü duyumlar alıyoruz. Bu duyumlardan rahatsızız. Bunların olmamasını temenni ediyoruz."

"Karar verici mekanizmalara sesleniyorum. Saha dışı etmenlerle oynacağımız maça, herhangi bir şekilde etki etmesinler. Bir zamanlar bize yapılan taç hataları kendilerine yapıldığında, bunu ana gündem maddeleri yapmamalarını isteriz. Alnımız açık, yüzümüz pak. Bunu rahatlıkla, korkmadan söylüyoruz."

"Göksel Bey 'saha dışı etmenler' demiş. Biz o işin uzmanı değiliz. Elinde herhangi bir şey varsa, duyum aldıysa açıklasın. Bizim alnımız açık. Açıkça söylesin. Ama ben aldığım duyumları söylersem kendisi çok üzülür. Alemi sersem, milleti kör zannetmesinler."

"20 yıldır oynanan tiyatro diyorlar. Buna ne demeli? Böyle bir laf etmek, son 20 yılda şampiyon olan tüm takımların şampiyonluğuna leke sürer."

"Türk hakemleri kalite olarak kendilerini aşmalı. Yayınladığınız bildiriyi iyi okumanız gerekir 'Hakemler de insandır hata yapabilir'. 3 takımın da (Galatasaray, Başakşehir, Beşiktaş) şampiyonluk şansı var. Kim şampiyon olursa tebrik ederim."

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz gündeme dair konuştu!
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN