Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Şampiyonlar teslim olmaz

Giriş Tarihi: 17.6.2014

29 Aralık'ta geçirdiği kayak kazasından bu yana komada olan Schumi, hayata tutundu. Ailesi ile iletişim kuran Alman pilot, Grenoble'da kaldığı hastaneden Lozan'daki bir rehabilitasyon merkezine gönderildi

Fransa Alpleri'nde 29 Aralık 2013'te geçirdiği kayak kazasının ardından 6 aya yakın bir süre komada kalan Michael Schumacher uyandı... Artık sesleri algılayıp, dokunmalara reaksiyon gösteren Schumacher, Grenoble'daki üniversite hastanesinden tedavisinin devam edeceği bir rehabilitasyon kliniğine nakledildi. Alman pilotun menajeri Sabine Kehm, "Schumacher artık komada değil. Grenoble'daki hastaneden uzun bir rehabilitasyon süreci için kliniğe nakledildi. Rehabilitasyon süreci yine kamuya açık sürmeyeceğinden gelecekte de anlayış rica ediyorlar" açıklamasını yaptı.

GÖZLERDEN UZAK TUTULACAK
Formula 1 resmi sitesi de gelişmeyi onaylarken, Schumacher için bundan sonraki süreç şöyle olacak:
Schumacher kaza geçirdiği günden beri kaldığı Grenoble'dan İsviçre'nin Lozan şehrindeki bir rehabilitasyon merkezine nakledildi.
Alman pilotun rehabilitasyon süresi çok uzun olacak. Ve bu sürede sadece ailesi yanında olacak. Schumi'nin halkla iletişimi kesinlikle olmayacak.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Şampiyonlar teslim olmaz
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN