Monica Seles'ten girişimcilik dersi

'Girişimcilikte Servis Sırası Kadında' konulu konferansa katılan ünlü tenisçi Monica Seles "Profesyonel bir tenisçi aynı zamanda kendi markasını yaratan bir girişimcidir" dedi

Giriş Tarihi: 19.7.2014
TEB, Capital ve Ekonomist Dergileri'nin işbirliğiyle düzenlenen "Girişimcilikte Servis Sırası Kadında" konulu konferans tenis tarihinin efsane ismi Monica Seles'in katılımıyla gerçekleştirildi. Konferans kapsamında gerçekleştirilen panele Simit Sarayı İcra Kurulu Başkanı Abdullah Kavukçu, Çelebi Havacılık Holding CEO'su Canan Çelebioğlu, Trendyol Kurucu ve CEO'su Demet Mutlu, Big Chef's Kurucu Ortak ve CEO'su Gamze Cizreli, Alarko Holding Yönetim Kurulu Üyesi Leyla Alaton ve TEB Genel Müdürü Ümit Leblebici konuşmacı olarak yer aldı. Konuşmasında profesyonel sporcu olmanın kişiyi doğrudan girişimci yaptığına değinen Seles, "Profesyonel olarak tenisle uğraştığınızda kendi markanızı yaratarak girişimci de oluyorsunuz. Kendinizi bir ürün olarak değerlendirerek kendi markanızı yönetmelisiniz" diye konuştu.

GELECEĞE YATIRIM

TEB Genel Müdürü Ümit Leblebici ise "Ülkemizin "geleceğine yatırım" olarak gördüğümüz tenis ve girişimcilik bizim TEB olarak büyük heyecan duyduğumuz, üzerine yoğunlaştığımız iki konu" dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Monica Seles'ten girişimcilik dersi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN