Son Dakika Haberi: Muğla'da Pınar Gültekin cinayetindeki kan donduran detaylar ortaya çıktı | Video

Son Dakika Haberi: Muğla'da Pınar Gültekin cinayetindeki kan donduran detaylar ortaya çıktı | Video
21.07.2020 | 10:08

Sıradaki

OTOMATİK OYNAT

Son Dakika... Türkiye'yi sarsacak Pınar Gültekin cinayetinin ortaya çıkan detayları kan dondurdu! Muğla'da üniversite öğrencisi 27 yaşındaki Pınar Gültekin'in yakıldıktan sonra üzerine beton dökülüp varil içinde ormanlık alana atıldığı tespit edildi.Pınar Gültekin’in evli sevgilisi C.M.A tarafından vahşice işkenceyle öldürüldüğü ve cesedinin yakıldıktan sonra, varille ormanlık alana bırakıldığı ortaya çıktı. Göz altına alınan zanlının cinayeti itiraf ettiği öğrenildi.

Muğla'da 16 Temmuz'dan bu yana kendisinden haber alınamayan üniversite öğrencisi 27 yaşındaki Pınar Gültekin'in cansız bedeni ormanlık alanda üzerine beton dökülmüş olan bu bidonun içerisinden çıkarıldı. Jandarma nezaretindeki itfaiye ekipleri talihsiz kızın cesedini gece özel aparatlarla bidonun içerisinden çıkardı.

Muğla'nın Ula ilçesi Akyaka Mahallesi'nde yaşayan 5 gündür kayıp olan 27 yaşındaki Pınar Gültekin'in bulunması için jandarma çalışma başlatmıştı. Bazı kişilerle görüşen jandarma ekipleri genç kızın yakılıp, bir varil içine konulduktan sonra üzerine beton dökülüp sarp bir araziye atıldığını öğrendi. Jandarma yerkesik bölgesinde üzerine beton dökülmüş vaziyetteki metal bir varili buldu. İtfaiye ekipleri tarafından içerisine zarar verilmeden özenle açılan varilden Pınar Gültekin'in cesedi çıktı.


Olayla ilgili tahkikatın çok yönlü olarak sürdürüldüğü bildirildi.

SON DAKİKA