Son dakika haberi: Ünlü Şarkıcı Halil Sezai 67 yaşındaki adamı tekme tokat feci şekilde böyle dövdü | Video

Son dakika haberi: Ünlü Şarkıcı Halil Sezai 67 yaşındaki adamı tekme tokat feci şekilde böyle dövdü | Video
17.09.2020 | 07:02

Sıradaki

OTOMATİK OYNAT

Ünlü Şarkıcı Halil Sezai'nin yaşlı bir adamı öldüresiye şekilde dövdüğü son dakika görüntüleri! Ünlü Şarkıcı Halil Sezai'in İstanbul Tuzla'da mahalle sakinleri ile tartışması ve 67 yaşındaki bir adamı da tekme tokat dövdüğü anlara ait skandal görüntüler ortaya çıktı. Şok görüntülerde yaşlı adamın yediği dayakla öleceğini düşünerek Kelime-i Şehadet getirdiği ve ünlü Şarkıcı Halil Sezai'nin ise yaşlı adamın ezan okuduğunu zannederek "Sen ezan mı okuyorsun?" diyerek yumrukladığı skandal anlar görülüyor...

Olay dün sabah saatlerinde Tuzla'da yaşandı. Sokakta çekim yapan şarkıcı Halil Sezai, mahalle sakini olduğu ifade edilen bir kişiyle tartışma yaşadı.

Çekime izin vermeyen bu kişiyle Sezai ve yanındakiler kavga etti. Darp edildiğini öne süren kişinin şikayeti üzerine Halil Sezai ve yönetmen Aytaç Ağırlar, Taner Okçular ve Ecem Ağırlar ifadeleri alınmak üzere polis merkezine götürüldü. 4 kişi ifadelerinin ardından serbest bırakıldı. Öte yandan olayla ilgili güvenlik kamerası görüntüleri çıktı. Görüntülerde Halil Sezai ve beraberindekilerin tartıştıkları kişiye vurdukları da görülüyor.

SON DAKİKA