Sanatçılar Tatlıses’e koştu

Sanat camiası İbrahim Tatlıses'e yapılan saldırının ardından Tatlıses'in tedavi gördüğü hastaneye koştu. Büyük üzüntü yaşayan sanatçı dostları, Tatlıses için temennilerde bulundu.

Giriş Tarihi: 14.3.2011 08:38 Güncelleme Tarihi: 14.3.2011 16:21
Ağır yaralanan Tatlıses, Maslak'taki Acıbadem Hastanesi'ne kaldırılmıştı.

Sanatçının kötü haberi alan yakınları hastaneye akın etti. Eski eşi Derya Tuna, hastane önünde sinir krizleri geçirdi. İbrahim Tatlıses'in oğlu İdo Tatlıses de hastaneye gelenler arasındaydı. Sanat camiasından da birçok ünlü Tatlıses'i yalnız bırakmadı.

Gelenler arasında Mehmet Ali Erbil, Hakan Altun, Hüsnü Şenlendirici ve Ferhat Güzel de bulunuyor.

Hastaneye gelenler arasında yer alan şair Ahmet Selçuk İlkan, ''Şifa bulacaktır, bu kadar seveni olduğu bir ülkede, bu güzel dualarla mutlaka güzel haberler alacağız umuduyla geldik'' dedi. Sanatçının arkadaşlarından Selami Şahin, yüreğine bir hançer saplandığını söyledi ve kendisine şifa dileklerinde bulundu.

TATLISES BİR DAHA ŞARKI SÖYLEYEBİLECEK Mİ?

TANIK TATLISES'İN VURULDUĞU ANI ANLATIYOR

TATLISES'İN DOKTORU KONUŞTU

OLAY YERİNDEN İLK GÖRÜNTÜLER

Sanatçı Cengiz Kurtoğlu da, ''İnşallah iyi gidecek, dua ediyoruz başka bir bilgimiz yok'' dedi. İbrahim Tatlıses'in yakın arkadaşlarından teknik direktör Fatih Terim de haberi alır almaz hastaneye geldi. Üzüntüsünü dile getiren Terim, ''Hanımefendiden, hem de İbrahim Bey'den güzel haberler bekliyoruz. Doktorlar da uğraşıyorlar. Herkes dua ediyor. İnşallah güzel haberi hep beraber paylaşırız'' temennilerinde bulundu.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Sanatçılar Tatlıses’e koştu
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN