’da güven savaşı!

Giriş Tarihi: 2.1.2013 14:53 Güncelleme Tarihi: 2.1.2013 15:08
Rekor kırılacak mı? tarihinin ilk paylaşımı gerçekleşecek mi? Yarışmacılar sona kadar gidip son yüzleşmede de düğmeye basmayıp parayı gerçekten paylaşacak mı? Güven Bana Perşembe akşamı 23:15'te ekranında.

Güven Bana, Salı Gecesi çok konuşulacak bir bölümle ekranlara geldi. Bir Fenerbahçe fanatiği olan Aydeniz Aydoğmuş önce 'ya "Siz Beşiktaşlı olmadan önce Fenerbahçeliydiniz, sizi bütün seyircilerin huzurunda Fenerbahçeli olmaya davet ediyorum" diyerek stüdyoda gergin anların yaşanmasına neden oldu. Amacına ulaşamayan Aydoğmuş bu sefer yarışmacı partneri Cihan Gümüş'ü Fenerbahçeli olmaya davet etti. Aydoğmuş, Gümüş'e siyah beyaz dünyasının renklenmesi için Fenerbahçeli olmasını teklif etti fakat bu teklif Gümüş tarafından reddedildi.

İŞTE YENİ BÖLÜMDEN İLK GÖRÜNTÜLERORTAM İYİCE GERİLDİ

Sekizinci soruda ortadaki ödül 35.000 TL'ye vardığında bir yüzleşme yapıldı. Bu yüzleşmede rakibini yarı yolda bırakıp parayı tek başına almak isteyen Aydeniz Aydoğmuş 15.000 TL'ye varıldığında butona bastı. Fakat Cihan Gümüş'ün ailesi Aydeniz'den şüphelenerek ödülü koruma altına almıştı. Cihan Gümüş bu kadar erken yarı yolda bırakılmayı kendisine bir hakaret olarak algılayıp işi takım meselesine vardırınca ortam iyice gerildi.

Ödül 46.000 TL'ye vardığındaysa yeni bir yüzleşme daha gerçekleşti. Bu sefer ödülü alıp yarı yolda ayrılmak isteyen yarışmacı Cihan Gümüş oldu. 40.000 TL'de butona basan Cihan Gümüş bu sefer de Aydeniz Hanım'ın ailesinin ödülü korumaya aldığını bilmiyordu.

Stüdyoda gerginlik ve hayal kırıklığından tansiyonun en üst noktaya çıktığı bir anda Tamer Karadağlı yarışmacıları birbirleri aralarında bir barış imzalamaya davet etti. Barış imzalandığındaysa yarışmacılar başka bir iddiada daha bulundular. Önlerinde kazanabilecekleri 306.000 TL'nin olduğunu ve ne olursa olsun sona kadar gideceklerini söylediler.

DÜĞÜM YARIN AKŞAM ÇÖZÜLÜYOR

Cihan ve Aydeniz bu gerilim ortamında şimdiye kadar başarılamamış olan final düellosuna kadar gelmeyi başarabilecekler mi? Herkesin inanmadığı paylaşım bu sefer yaşanacak mı? Daha önce hiçbir yarışmada yaşanmamış bir güven savaşının ve inanılmaz anların yaşandığı Güven Bana'nın devam bölümü 3 Ocak 2013 Perşembe akşamı ATV'de ekrana gelecek.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Güven Bana’da güven savaşı!
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN