'teki kayıp bulundu

'te hafta sonu denize açılan ve bir daha kendilerinden haber alınamayan üç ya ait , denizin dibinde, mayın gemisi tarafından bulundu.

Giriş Tarihi: 8.3.2013 11:11
lar Derneği Başkanı Ali Demiray, yaptığı açıklamada, kaybolan balıkçılar Selçuk Eğritepe (26), Nahit Doğruel (31) ve Tanay Koska'yı (30) arama çalışmalarının devam ettiğini belirterek, balıkçılara ait kayığın bulunduğunu söyledi.

Balıkçılara ait olan kayığın, çevrim santrali ile Tavşan Adası arasında bulunduğunu ifade eden Demiray, ''Denize açılan balıkçılara ait , sabaha karşı saat 02.30'da, denizin 39 metre derinliğinde bulundu. Cumartesi gününden beri yapılan aramalarda şimdiye kadar herhangi bir bulguya rastlanmamıştı. Sahil komutanlığından gelen bilgiye göre, kayık çevrim santrali ve Tavşan Adası arasında bir bölgede, denizin dibinde mayın gemisi tarafından bulundu. Şimdilik kayıp 3 kardeşimiz ile ilgili bir bilgi verilmedi'' dedi.

Balıkçılık yapan Selçuk Eğritepe, Nahit Doğruel ve Tanay Koska, hafta sonu denize açılmış, bir daha kendilerinden haber alınamamıştı.


BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Erdek'teki kayıp kayık bulundu
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN