Türkiye'nin en iyi haber sitesi

'nden geçiş yasaklandı

Selçuk'taki , onarım gerektirdiği için yetkililerce trafiğe kapatılmasına rağmen bölgedeki arazi sahibi vatandaşlar tarafından kullanılmaya devam ediyor.

Giriş Tarihi: 25.4.2013 15:31
Uyarı levhasını kıvırarak görünmez duruma getiren uyanık vatandaşlar, tehlikeyi umursamadan buradan geçiyor.Bir süre önce tehlike yarattığı için Selçuk Belediyesi ve ilgili kurum yetkililerince trafiğe kapatılan 'nde, adeta ölümle oyun oynanıyor. Küçük Menderes Nehri'ne yakın olan tarlalarına gidebilmek için bu yolu kullanan arazi sahipleri, muhtemel bir tehlikeyi göze alarak yoluna devam ediyor. Son zamanlarda yüklü kamyonların da buradan geçmesi nedeniyle köprünün iki santimden fazla havaya kalkarak sallandığını belirten bölgedeki arazi sahipleri, bahçelerine gidebilmek için 3 kilometre mesafedeki Zeytinköy yolunu kullanmak zorunda kaldıklarını, ancak kış aylarında bu yolun sular altında kaldığını, böyle olunca da bölgedeki birçok tarla ve bahçe sahibinin yine bu tehlikeli köprüyü kullanmak zorunda kaldığını söylediler.

Köprüden geçişin yasak olduğunu belirten levhaları kırıp ya da kıvırıp tarla ve bahçelerine giden vatandaşlar, yetkililerin biran önce bu köprüyü yenilemesini istediler.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Küçük Menderes Köprüsü'nden geçiş yasaklandı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN