Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Boş kasayı çalıp kaçtılar

Fatih'te bir işyerine giren dört hırsız, içi boş kasayı sırtlayıp götürdü. İşyerindeki diğer mallara dokunulmadığı saptandı

Giriş Tarihi: 7.1.2015
Boş kasayı çalıp kaçtılar
'ta 3 Ocak Cumartesi gecesi meydana gelen olayda, Fatihte bir işyerinin önüne gelen dört kişi, etrafı kontrol ettikten sonra kepengi açtı. Üçü içeri girdi, biri ise etrafı kolladı. İçerideki kasayı bir beze saran hırsızlar daha sonra güçlükle kaldırdıkları yükleriyle dışarı çıktı. Kasayı daha rahat taşıyabilmek için kağıt toplayıcıların kullandığı el arabasına koyan şüpheliler ilk denemede kasayı yere düşürdü. İkinci denemede kasayı el arabasıyla taşımayı başaran hırsızlar, işyerindeki diğer mallara dokunmadan, sadece kasayla olay yerinden uzaklaştı. Kasanın boş olduğunu belirten işyeri sahibi İmdat Ulutürk şunları söyledi:

HIRSIZLIK ŞÜPHELİSİNDEN ŞOK SÖZLER - TIKLAYIN

'BEKÇİLERİ ÖZLÜYORUZ'
"Gece buralar çok sakin. Uzay çağındayız ama bekçili döneme hasret kaldık. Yakalanan suçluların hak ettiği cezayı alması lazım. Hırsızların kanun boşluklarından yararlanarak dışarıda gezmesi zorumuza gidiyor. Bu olayları bizi çok üzüyor. Esnaf olarak çok canımız yanıyor. Buna bir çözüm bulmak gerekiyor. Esnaf olarak sokağı özel güvenliğe vermeyi düşünüyoruz" dedi. Polis olayla ilgili soruşturma başlattı.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Boş kasayı çalıp kaçtılar
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN