Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Erdoğan sevgisine mahalle baskısı

AK Parti sevdalısı ve Cumhurbaşkanı Erdoğan hayranı olarak tanınan Canan Nine, Erdoğan'ın fotoğraflarını cama astığı için üst komşusu tarafından uzun süre sözlü tacize uğradı ardından küçük çaplı şiddet gördü.

Giriş Tarihi: 18.1.2015 16:37 Güncelleme Tarihi: 18.1.2015 17:05
Erdoğan sevgisine mahalle baskısı
İlerleyen yaşına rağmen gittiği her yerde ağzından sadece 'Erdoğan' ismi çıktı. Sevgisi karşılıksız kalmadı Cumhurbaşkanı Erdoğan dahil AK Parti'de de bilinen isim oldu. 86 yaşındaki Canan Nine'nin hem AK Parti hem de Erdoğan sevgisi sonunda polislik oldu.

SÖZLÜ TACİZE UĞRADI

İddiaya göre yaşlı kadın, yıllardır oturduğu apartmanında Cumhurbaşkanı Erdoğan'nın fotoğraflarını cama astığı için üst komşusu tarafından uzun süre sözlü tacize uğradı ardından küçük çaplı şiddet gördü. Yaşadıkları yüzünden evini terk etmek zorunda kalan yaşlı kadın; "Dava açmadım. Allah dava açar" dedi.Türkiye'nin çalkantılı dönemlerinin getirdiği eşitsizliklerde meydanları dolduran kitlelerin en önünde safını aldı. Başörtü yasağında gittiği her yerde avazı çıktığı kadar bağırarak hak aradı. Mücadelesi kimi gazetelere manşet oldu kimi kitaplara ise kapak fotoğrafıyla yansıtıldı. O kendisini Türkiye'nin babaannesi olarak tanımlayan Erzurumlu Canan Nine. 86 yaşındaki çınarın üye dahi olmadığı AK Parti gönüldaşlığı ve Cumhurbaşkanı Erdoğan'a duyduğu sevgisi rahatsız etti. Hakarete varan rahatsızlığın boyutu en son şiddetle son buldu.BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Erdoğan sevgisine mahalle baskısı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN