Türkiye'nin en iyi haber sitesi

(02.10.2015)

Burç yorumları! Herkes güne başlarken ilk olarak burcunun bugünkü yorumu okuyor. Biz de Sabah.com.tr olarak nı sizler için derleyip sayfamıza ekledik. Sizde burcunuza göre günlük burç yorumunuzu sayfamızdan okuyabilirsiniz.

Giriş Tarihi: 2.10.2015 16:07
Günlük burç yorumları (02.10.2015)
KOÇ: Yakın çevreniz bu konuda sizden çok şey bekliyorlar. Sorumluluklarınız canınızı sıkıyor. Fakat kendinizi ispat etmeniz için sıkı bir çalışmaya yönelmelisiniz. Duygularınız farklı işlerden yana olsa bile, içinde bulunduğunuz durum oldukça önemli. Enerjinizin çok yüksek olacağı bir gün... Desteklendiğinizi hissettiğiniz zaman mutlu oluyorsunuz.

BOĞA : Kendinize güveniyor ve çevrenizde iyi etkiler bırakıyorsunuz. Yaratıcı kişilerle çalıştığınız zaman iş potansiyelinizde ki yükseliş gözle görülür şekilde artıyor. Bu dönem yeni iş anlaşmalarına dikkat etmelisiniz. Fakat size gelecek teklifler karşısında hızlı hareket etmeyerek, vakit kazanmak isteyeceksiniz. Bulunduğunuz ortamları istediğiniz gibi şekillendirebiliyorsunuz

İKİZLER: İletişim konusunda mükemmelsiniz. Size özel bir durumunuz varsa bu konuda coşkularınız tavan yapacaktır. Ayrıntılar üzerinde durmak size zaman kaybettireceği için, hiç bir şeyi takıntı haline getirmek istemiyorsunuz. Bulunduğunuz şartların olumlu olması sizi pek fazla etkilemiyor. Attığınız her adımda yeni heyecanlar ve gelişimler yaşamak istiyorsunuz.

YENGEÇ: Yaptıklarınızın ters algılanması yeterince canınızı sıkıyor. Kazançlarınızı attırma konusunda ısrarcı yaklaşımlarınız istediğiniz sonuçları verecektir. Maddi konularla ilgili karar vermekte acele etmeyiniz. Yanlış ilişkiler yaşamak istemiyorsanız; zamanı ve kişileri doğru seçmelisiniz. Size zaman kaybettirecek birlikteliklerden kaçınmalısınız.

YENGEÇ: Uzun vade işlerden hoşlanıyor ve hiçbir işinizi acele getirmekten hoşlanmıyorsunuz. Maddi ve ilişkiler konusunda kaçırdığınız konular yeniden karşınıza çıkacak. Kariyer ve toplumsal başarınıza güç veriyor. Fikir çatışmalarından uzak kalmayı başarmalı ve bulunduğunuz ortamlarda düzgün gitmeyen durumları içinizden yargılamalı ve bu konuda taviz vermemelisiniz.

ASLAN: Sosyal hayatınızda aktif olmanız aşk potansiyelinizi arttırıyor. Bu dönem arkadaş gruplarınızı değiştirecek ve yeni bir çevreye gireceksiniz. Belki de, uzun süredir bir türlü kopamadığınız bir arkadaşınızla yollarınızı ayırabilirsiniz. İsteklerinizdeki artış, motivasyon gücünüzü etkilerken, duygusal ilişkilerinizde istenmeyen karışıklığa neden olabilir.

BAŞAK: Kısa vade çözümlerle durumu yatıştırmalısınız. Kendinizi enerjik ve hırslı hissetmeniz, küçük hatalar neden olabilir. Sakin davranırsanız kazanacaksınız.. Seyahatleriniz sırasında tanışacağınız kişilerle aranızda duygusal ilişkiler başlayabilir. Enerjinizin yüksek oluşu ve sık davetlere katılmanızdan dolayı, ani gelişen ilişkiler konusunda temkinli olmalısınız.

TERAZİ: Ailenizle ilgili sorunlar gündeme gelecek. Mars düşündüğünüz her işi yaşama geçirme konusunda istediğiniz desteği veriyor. Zihinsel aktivitenizin yoğun ve güçlü olması istediğiniz şartları size sunacaktır. Kişisel becerinizle yeteneklerinizi birleştirme konusunda oldukça pozitif bir tablo oluşturacak ve kişisel tatmin sağlayacaksınız.

AKREP: Maddi konularda istediğiniz bağlantıları gerçekleştirmek için sosyal statünüzü kullanabilirsiniz. Bugün kendinize zaman ayırmalı ve yapacaklarınız konusunda kesin bir plan dahilinde çalışmalar üretmelisiniz. Her işin belli bir sistemi var ve sizin aceleci tavırlarınız yüzünden istenmeyen gecikmeler yaşıyor olmanız sadece sizin hatanız.

YAY: Katılacağınız dost toplantılarında farklı bir karizma içinde karşı cinsin, ilgisini kolayca çekeceksiniz. Çevrenizde entelektüel aktivitelere katılırken, sanatsal gösterilere de ilgi göstereceksiniz. Bu dönem karşılaşacağınız kişilerle ileriye dönük ciddi ilişikler içinde olacaksınız. Küçük ve kısa yolculukların sizin için sağladığı avantajları inkar edemezsiniz.

OĞLAK: Bugün bulunduğunuz ortamın şartlarında istediğiniz gibi yararlanabilirsiniz. Etkin ve cazibeli bir konuşma yapınız var. Karşınızdaki kişinin sizin için olumlu düşünceleri, yaşamınızın ileri vade de artısı olacak. Sosyal ilişiklerinizle iş yaşantınızı aynı düzeyde tutmayı başaracaksınız. Çekiciliğinizle birlikte cinsel cazibeniz yüksek olacak.

KOVA: Uzun süredir yapmayı planladığınız işler konusunda yeni yapılanmalar içine girebilirsiniz. Zihinsel aktiviteniz ve işlek zekanız sayesinde bir takım engelleri aşacaksınız. .Aşk gezegeniniz Merkür, dostluklarınızın pekişeceği fakat ayni zamanda arkadaşlıkların aşka dönüşeceği dönem olacak. En azından bazı şeyleri denemelisiniz.

BALIK: Yaşamınızdaki doğru ve yanlışlarınızı yeniden gözden geçirecek, olayları düşüneceksiniz. Birlikte olduğunuz kişilerin sizden beklentileri var. İşbirliğine önem vermeniz gereken bir dönem.. Problemlerinizi büyütmemelisiniz. Özgürlüğünüzü, maddi güven ortamlarından alacağınız destekle sağlamlaştıracaksınız.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Günlük burç yorumları (02.10.2015)
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN