Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Hava sıcaklığında önemli bir değişiklik beklenmiyor. Sıcaklık, İç Anadolu ile Doğu Anadolu'nun kuzeydoğu kesimlerinde mevsim normalleri civarında, diğer bölgelerde normallerin 2 ila 5 derece üzerinde seyredecek.

Giriş Tarihi: 22.12.2015 15:24 Güncelleme Tarihi: 22.12.2015 15:28
Meteoroloji'den son dakika hava durumu tahmini
Meteoroloji Genel Müdürlüğü'nden yapılan son değerlendirmelere göre, Türkiye genelinde yağış beklenmiyor. İç ve doğu kesimler parçalı yer yer çok bulutlu, diğer yerler az bulutlu ve açık geçecek. Marmara, İç Ege, İç Anadolu, Akdeniz ve Karadeniz'in iç kesimleri ile Doğu ve Güneydoğu Anadolu'da yer yer yoğun olmak üzere pus ve sis hadisesi ile birlikte iç ve doğu bölgelerde bu sabah ve gece saatlerinde yer yer kuvvetli olmak üzere buzlanma ve don olayı bekleniyor.Rüzgar ise genellikle kuzey ve kuzeydoğu yönlerden hafif, ara sıra orta kuvvette esecek.

SİS UYARISIMarmara, İç Ege, İç Anadolu, Akdeniz ve Karadeniz'in iç kesimleri ile Doğu ve Güneydoğu Anadolu'da yer yer yoğun olmak üzere pus ve sis hadisesi beklendiğinden yaşanabilecek olumsuzluklara karşı dikkatli ve tedbirli olunması gerekiyor.


BUZLANMA VE DON UYARISIBu sabah ve gece saatlerinde iç ve doğu bölgelerde yer yer kuvvetli olmak üzere buzlanma ve don olayı beklendiğinden yaşanabilecek olumsuzluklara karşı dikkatli ve tedbirli olunması gerekiyor.

BAZI İLLERDE HAVA DURUMUANKARA: Parçalı ve az bulutlu. (3)


İSTANBUL: Az bulutlu. (12)


İZMİR: Az bulutlu ve açık. (14)


ADANA: Az bulutlu ve açık. (19)


Antalya: Az bulutlu ve açık. (19)


SAMSUN: Parçalı ve az bulutlu. (15)


ERZURUM: Parçalı ve az bulutlu. (1)


DİYARBAKIR: Az bulutlu ve açık. (12)


BÖLGELERDE HAVA DURUMUMARMARA: Az bulutlu ve açık geçecek. Bu sabah ve gece saatlerinde bölge genelinde yer yer pus ve sis hadisesi ile güneydoğusunda buzlanma ve don olayı bekleniyor.


EGE: Az bulutlu ve açık, iç kesimleri parçalı bulutlu geçecek. Bölgenin iç kesimlerinde yer yer yoğun olmak üzere pus ve sis hadisesi ile birlikte bu sabah ve gece saatlerinde buzlanma ve don olayı bekleniyor.


AKDENİZ: Az bulutlu ve açık, iç kesimleri parçalı bulutlu geçecek. Bölgenin iç kesimlerinde yer yer pus ve sis hadisesi ile birlikte bu sabah ve gece saatlerinde buzlanma ve don olayı bekleniyor.


İÇ ANADOLU: Parçalı ve az bulutlu geçecek. Bölge genelinde yer yer yoğun olmak üzere pus ve sis hadisesi ile birlikte buzlanma ve don olayı bekleniyor.


BATI KARADENİZ: Parçalı ve az bulutlu geçecek. Bölgenin iç kesimlerinde yer yer yoğun olmak üzere pus ve sis hadisesi ile birlikte bu sabah ve gece saatlerinde buzlanma ve don olayı bekleniyor.


ORTA VE DOĞU KARADENİZ: Parçalı, doğusu yer yer çok bulutlu geçecek. Bu sabah ve gece saatlerinde bölgenin iç kesimlerinde yer yer pus ve sis hadisesi ile birlikte buzlanma ve don olayı bekleniyor.


DOĞU ANADOLU: Parçalı ve az bulutlu geçecek. Bölge genelinde yer yer pus ve sis hadisesi ile birlikte doğu kesimlerinde kuvvetli olmak üzere buzlanma ve don olayı bekleniyor.


GÜNEYDOĞU ANADOLU: Az bulutlu ve açık geçecek. Bu sabah ve gece saatlerinde yer yer pus ve sis hadisesi ile birlikte bölgenin doğu kesimlerinde hafif buzlanma ve don olayı bekleniyor.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Meteoroloji'den son dakika hava durumu tahmini
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN