Türkiye'nin en iyi haber sitesi

yapılsın dedi ve şok oldu!

Kendisini terk edip 'a yerleşen eşi Selma K. tarafından hakkında açılan Yusuf K., “Çocuk bana benzemiyor. yapılsın” diyerek karşı dava açtı. Raporda Eymen bebeğin hastanede ğı ortaya çıktı.

Giriş Tarihi: 28.12.2015 13:35
DNA testi yapılsın dedi ve şok oldu!
Selma K. tarafından hakkında açılan Yusuf K., "Bu çocuk bana hiç benzemiyordu. Hep eşimin beni aldattığından şüpheleniyordum. yapılsın" diyerek karşı dava açtı.

DNA TESTİNDE BÜYÜK ŞOK

Akşam'da yer alan habere göre; Adli Tıp Kurumu, yaptığı DNA test sonucunu mahkemeye gönderdi. 6 kişilik uzman doktorun hazırladığı rapor büyük şok etkisi yarattı.

Raporda 'Eymen'den alınan örnekler anne Selma ile baba Yusuf K. ile aynı değildir. Elde edilen sonuçlar itibarıyla anne olduğu iddia edilen Selma K.'nin biyolojik anneliği, baba olduğu iddia edilen Yusuf K.'nin de biyolojik babalığı reddedilmiştir' denildi.

GERÇEK ORTAYA ÇIKTI

Ailenin yaptığı araştırma üzerine İstanbul'da bulunan bir özel hastanede dünyaya gelen 2 yaşındaki Eymen ile aynı saatlerde doğan lı bir ailenin bebeğinin ğı ortaya çıktı.

"YA İKİSİNİ DE VERİN YA DA ÇOCUĞUMUZU VERMEYİZ"

Selma K. ile Yusuf K. Adıyamanlı aileye ulaştı. Durumu kabullenemeyen aile 'Ya ikisini birden bize verin ya da çocuğumuzu vermeyiz' dedi. Film gibi hikâyede son kararı yargı verecek.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
DNA testi yapılsın dedi ve şok oldu!
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN