Türkiye'nin en iyi haber sitesi

7 dakikada boşandılar

7 dakikada boşandılar

Kaan Tangöze ile Seçkin Piriler, tek celsede boşandı. Tangöze, Piriler'e 3 bin lira, 2 çocuğuna da 2'şer bin lira nafaka ödeyecek. Ortaköy'deki ev, Piriler ve çocuklarına verilecek

Eski manken Seçkin Piriler ile "Duman" grubunun solisti Kaan Tangöze, yoğun güvenlik önlemleri eşliğinde 7 dakikada boşandı. Medya mensupları, hâkimin talebi doğrultusunda duruşma salonundan çıkarıldı. Tanınmamak için kapüşonlu mont giyen Kaan Tangöze ile Seçkin Piriler ayrı ayrı kapılardan adliyeyi terk etti.

AYRI AYRI GELDİLER

Müzisyen Kıvılcım Ural'la dudak dudağa görüntülenen Kaan Tangöze ile Seçkin Piriler, anlaşmalı olarak tek celsede boşandı. 2010'da dünyaevine giren çift, dün İstanbul 16. Aile Mahkemesi'ne ayrı ayrı geldi. Kendilerine sıra gelinceye kadar biri mahkeme kaleminde, diğeri duruşma salonu önünde bekledi. Güvenlik görevlileriyle birlikte mahkemeye gelen ve uzun topuklu ayakkabı, yeşil renkli elbise giyen Seçkin Piriler ve Kaan Tangöze mahkemede yerlerini aldı. Hâkim, basın mensuplarının dışarı çıkmasını istedi. Basın mensupları da duruşmanın gizli olmadığını, gizlilik kararı verilecekse bunun zapta geçirilmesini istedi. Bunun üzerine hâkim, "Bana işimi öğretmeyin. Güvenlik mi çağırmamı istiyorsunuz" dedi. Basın mensuplarının ısrarına rağmen hakim gizlilik kararını zapta geçmedi ve güvenlik eşliğinde basın mensuplarını salondan dışarı çıkardı. Hâkimin daha sonra gizlilik kararını zapta geçirdiği öğrenildi. Taraflar 7 dakika süren duruşmanın ardından "anlaşmalı" olarak boşandı. Tangöze boşandığı eşi Piriler'e 3 bin lira, iki çocuğu için de 2'şer bin liradan 7 bin lira iştirak nafakası ödeyecek. Çiftin evlendikleri dönem oturdukları Ortaköy'deki ev de Piriler ve çocuklarına verildi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
7 dakikada boşandılar
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN