Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Sinan Çetin'in oğlu Çetin ilk kez hakim karşısında

Beşiktaş'ta bir polis memurunun şehit olduğu, bir polis memurunun ise yaralandığı trafik kazasına ilişkin ünlü yönetmen Sinan Çetin'in oğlu Çetin'in hakim karşısına çıktı.

Giriş Tarihi: 21.4.2016 15:00 Güncelleme Tarihi: 21.4.2016 17:37
Sinan Çetin'in oğlu Rüzgar Çetin ilk kez hakim karşısında

İstanbul Adalet Sarayı'nda bulunan 11. Ağır Ceza Mahkemesi'nde görülen duruşmaya tutuklu sanık Çetin ve taraf avukatları katıldı. Duruşmaya Şehit Polis Memuru Fatih Alagöz'ün eşi Özlem Alagöz de şikayetçi sıfatıyla hazır bulundu.

TUTUKLULUK HALİNİN DEVAMINA KARAR VERİLDİ

Sinan Çetin'in oğlu Rüzgar Çetin'in duruşması sona erdi. Mahkeme, Çetin'in tutukluluk halinin devamına karar verdi.

Öte yandan duruşma başlamadan önce Şehit Polis Memuru Fatih Alagöz'ün eşi Özlem Alagöz basın mensuplarının sorularını yanıtladı. Özlem Alagöz, "Çok büyük acılar yaşıyoruz. Adaletin yerini bulması için buradayız. Türk adaletine güveniyoruz. Sinan Çetin'in oğlu olması Rüzgar Çetin olması hiçbir şey değiştirmeyecek. Bu davanın arkasındayız. Şikayetçiyiz. Şikayetimizden vazgeçmeyeceğiz " dedi. Alagöz, "Biz birbirimizi çok seviyorduk. Bir aile, bir yuva yıkıldı. 2 çocuk babasız kaldı. Bir eş, kocasız kaldı. Anne baba evlatsız kaldı. Bu bizim için çok zor. Çok büyük acılar yaşıyoruz" şeklinde konuştu.

"ÇOCUKLARIM NE ZAMAN DÖNECEĞİNİ SORUYORLAR"

2 çocuğunun da babalarını sorduğunu söyleyen Alagöz, "Çünkü onların normal baba evlat ilişkisi yoktu. Aynı zamanda arkadaşlarıydı. Babanın yokluğunu biz her an yaşıyoruz. İki çocuğumuz var biri 5 yaşında biri 3 yaşında. Ölüm kavramını bilmedikleri için babalarının işe gittiğini biliyorlar. İşten dönmediğini biliyorlar ne zaman ne zaman döneceğini soruyorlar" diye konuştu.

"ÇOCUKLARIMA İYİ BAK"

Çetin Ailesi'nin kendisini direkt aramadığını tanıdıklarını aradığını söyleyen Alagöz, "Olay günün eşim sadece şunu dedi, sanki içine doğmuştu; Çocuklarıma iyi bak, çocuklarıma iyi bak'" dedi.

SİNAN ÇETİN İLK DURUŞMAYA KATILMADI

RÜZGAR ÇETİN İLK KEZ HAKİM KARŞISINDA

RÜZGAR ÇETİN TUTUKLANDI

9 YIL ÖNCE DE AYNI YERDE KAZA YAPMIŞTI

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Sinan Çetin'in oğlu Rüzgar Çetin ilk kez hakim karşısında
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN