Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Beratcan’ın babası boşanma davası açtı

Kaybolduktan 15 gün sonra cesedi bulunan 10 yaşındaki Beratcan’ın babası Karakütük, kendisini aldattığı iddiasıyla eşine boşanma davası açtı

Giriş Tarihi: 29.4.2016
Beratcan’ın babası boşanma davası açtı
Kartal'da kaybolduktan 15 gün sonra Tuzla'da cesedi bulunan 10 yaşındaki Beratcan Karakütük'ün babası Karakütük, eşi Türkan Karakütük'e boşanma davası açtı. ıyla geldiği Anadolu Adliyesi önünde konuşan Ergün Karakütük; "Daha önceden beni aldattığından haberim vardı ama eşimle konuştuğum da bana sadece telefonla konuştuğunu söyledi. Herhangi bir şey olmadığını ona güvenmemi istedi. Bu şekilde bir şey olduğunu bilmiyordum. Daha sonra olaylar gerçekleştikten sonra öğrendim. Olayla alakalı benim evim taşlandı, büyük çocuğumun psikolojisi bozuldu. Çocuğum şu anda başkasının yanında kalıyor, benimle dahi görüşmek istemiyor. Adresimi değiştirmek zorunda kaldım işimden oldum. Şu anda işsizim çok çaresiz bir durumdayım. Eşimle görüşmüyorum. Nerede olduğunu bilmiyorum ama cezasını çekecek diye düşünüyorum. Çocuğumun ölümüne sebep olduğundan dolayı ben kendisinden şikâyetçi oldum" diye konuştu.

"ÇOCUĞUN VELAYETİNİ ALACAĞIZ"
Avukat Hicran İlhan ise, "Türkan Karakütük'ün, kendi çocuğunu tasarlayarak ölümüne sebebiyet vermekten şüpheli sıfatıyla tutuklanması nedeniyle boşanma davası açmış bulunmaktayız" dedi. İhan, "Aynı zamanda diğer çocuğu 15 yaşında. Müvekkilim ailesini, düzenini ve yaşadığı evi değiştirmek zorunda kaldı. Şehir dışına taşınmak zorunda kaldı. Diğer çocuğun da velayetini isteyeceğiz davamızın konusu bu yöndedir. Soruşturma dosyasına gireceği için diğer konularla ilgili beyanat vermeyeceğiz" dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Beratcan’ın babası boşanma davası açtı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN