Demokrasi gazisine büyük ayıp

Giriş Tarihi: 29.7.2016
Demokrasi gazisine büyük ayıp

Hain darbe girişimi sırasında zırhlı aracın altında kalarak ağır yaralanan Kartal Belediyesi işçisini, belediyeden kimsenin ziyaret etmediği ortaya çıktı

girişimi sırasında demokrasi ve millet iradesine sahip çıkmak için zırhlı araçların karşısına çıkan Kartal Belediyesi işçisi Ayhan Ayyıldız ağır yaralı olarak yaşam mücadelesi veriyor. Ayyıldız'ı belediyeden hiç kimsenin ziyaret etmediği öğrenildi. 'li Kartal Belediye Başkanı , 15 Temmuz darbe girişimi sırasında zırhlı aracın altında kalarak ağır yaralanan ve kaldırıldığı Pendik Marmara Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde yoğun bakımda yaşam mücadelesi veren belediye çalışanı Ayhan Ayyıldız'ı hastanede ziyaret etmediği ortaya çıktı.

YAKINLARI SİTEM ETTİ
Kartal Belediyesi'nde oto bakım bölümünde 19 yıldır çalışan Ayhan Ayyıldız, o karanlık gecede Kartal Köprüsü'nde zırhlı aracın altında kalarak ağır yaralandı. Acil olarak hastaneye kaldırılan ve ameliyata alınan Ayyıldız'ın, pankreası böbrekleri, dalağı, kaburgaları ve belinde hasar olduğu tespit edildi. Akciğerlerinden iki kez ameliyat olan ve yoğun bakımda tutulan Ayyıldız'ın yakınları başta belediye başkanı olmak üzere belediye çalışanlarına sitem etti.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Demokrasi gazisine büyük ayıp
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN