Türkiye'nin en iyi haber sitesi

O dan FETÖ çıktı

“İffetsizlik” suçlamasıyla görevinden uzaklaştırılınca canına kıyan Üsteğmen Nazlıgül Daştanoğlu’nun annesi, “Korgeneral Özsoy’a ‘Kızımı örgüt öldürdü, şikâyetçiyim’ dedim. Meğer FETÖ’yü FETÖ’ye şikâyet etmişiz” dedi

Giriş Tarihi: 29.7.2016
O intihardan FETÖ çıktı
12. Ana Ulaştırma Komutanlığı'nda görev yapan ve "Disiplinsizlik ve ahlaki durum" nedeniyle görevden uzaklaştırılan Hava İkmal üsteğmen Nazlıgül Daştanoğlu'nun ının arkasından da Fetullahçı terör örgütü FETÖ çıktı. Üsteğmenin kardeşi Zümrüt Daştanoğlu, Facebook'ta ablasını intihara sürükleyenleri deşifre etti. Onlardan biri de FETÖ darbe girişimi kapsamında tutuklanan Genelkurmay İstihbarat Başkanı Korgeneral Mustafa Özsoy'du.

'İADE-İ İTİBAR DAVASI AÇACAĞIZ'
Daştanoğlu, Özsoy'un Nazlıgül Üsteğmen için "Bizim kurallarımıza göre davranmadı" dediğini aktardı. Daştanoğlu, "Onlara, sırtlarını FETÖ'ye dayayıp, suçsuz günahsız, iftiralarla attıkları, onurlu subayları sessizce sırtlarından vurmak yakışır" dedi. Örgüt, ordudaki kadın subayları da hedef almıştı. Komplolarla "Elimizde iffetsiz yaşadığınıza dair görüntüleriniz var. Ailenize göstereceğiz. Ya ordudan istifa edin ya da intihar edin" diyerek kadın subayları ölüme sürüklemişti. Çirkin iftiralara maruz kalan Daştanoğlu, "Disiplinsizlik ve ahlaki durum" suçlamasıyla görevden uzaklaştırılınca 7 Kasım 2012'de intihar etmiş ti. Askeri savcılık, delillerin önünü kapattı. Kimse kusurlu bulunmadı. Acılı anne Nevin Daştanoğlu, şunları söyledi: "O tarihlerde Genelkurmay İstihbarat Başkanı Korgeneral Mustafa Özsoy'a 'Kızım örgüt tarafından öldürüldü' dedim. Meğer FETÖ'yü FETÖ'ye şikâyet etmişiz. O tarihlerde Kayseri 12. Hava Ana Ulaştırma Komutanı olan Tuğgeneral Mehmet Cahit Bakır, Dubai'de yakalandı. Dilerim Cumhurbaşkanı Erdoğan, FETÖ'yü tarumar eder. Erdoğan'dan rica ediyorum orduyu FETÖ'den temizlesin. İade-i itibar davası da açacağız."
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
O intihardan FETÖ çıktı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN