Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Türkiye genelinde hava durumunda sürprizler var

Meteoroloji Genel Müdürlüğünden yapılan son değerlendirmelere göre, Akdeniz, Doğu Karadeniz, İç Anadolu'nun kuzeybatısı, Afyonkarahisar, Çorum, Ordu, Erzincan ve Ardahan çevreleri kısa süreli ve yerel olmak üzere sağanak ve gök gürültülü sağanak geçecek. Sıcaklık mevsim normalleri civarında seyredecek.

Giriş Tarihi: 14.9.2016 09:57
Türkiye genelinde hava durumunda sürprizler var
AKDENİZ, DOĞU KARADENİZ VE İÇ KESİMLERDE SAĞANAK YAĞIŞ BEKLENİYOR


İŞTE BÖLGELERDE HAVA DURUMU


MARMARA: Parçalı ve az , doğusu yer yer çok bulutlu geçecek.


EGE: Az bulutlu ve açık, kuzey ve iç kesimleri , öğle saatlerinde Afyonkarahisar çevreleri kısa süreli ve yerel olmak üzere sağanak ve gök gürültülü sağanak geçecek.


AKDENİZ: Parçalı ve az bulutlu, Adana ve Hatay kıyıları ile öğle saatlerinden sonra Antalya, Isparta, Mersin, Osmaniye, Burdur'un doğusu ve Kahraman Maraş'ın batısı kısa süreli ve yerel olmak üzere sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı geçecek.


İÇ ANADOLU: Parçalı bulutlu, Ankara, Eskişehir, Çankırı, Kırıkkale ve Yozgat'ın kuzey ilçeleri akşama kadar kısa süreli ve yerel olmak üzere aralıklı sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı geçecek.


BATI KARADENİZ: Parçalı ve yer yer çok bulutlu geçecek.


ORTA VE DOĞU KARADENİZ: Parçalı ve yer yer çok bulutlu, öğle saatlerinden sonra Doğu Karadeniz kıyıları ile öğle saatlerinden sonra Çorum, Ordu, Gümüşhane ve Bayburt sağanak yağışlı geçecek.


DOĞU ANADOLU: Az bulutlu ve açık, zamanla kuzeydoğu kesimleri parçalı bulutlu, öğleden sonra Erzincan ve Ardahan çevreleri kısa süreli sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı geçecek.


GÜNEYDOĞU ANADOLU: Az bulutlu ve açık, öğleden sonra kuzeyi parçalı bulutlu geçecek.


-BAZI İLLERDE HAVA DURUMU-


ANKARA: Parçalı ve çok bulutlu, il geneli kısa süreli ve yerel olmak üzere aralıklı sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı. (29)


İSTANBUL: Parçalı ve az bulutlu. (29)


İZMİR: Az bulutlu.(30)


ADANA: Parçalı bulutlu, kıyıları ile zamanla il genelinin aralıklı sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı. (32)


ANTALYA: Az bulutlu ve açık, zamanla parçalı bulutlu, öğle saatlerinden sonra kısa süreli ve yerel olmak üzere sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı. (30)


SAMSUN: Parçalı bulutlu.(27)


ERZURUM: Parçalı bulutlu.(25)


DİYARBAKIR: Az bulutlu ve açık, öğleden sonra parçalı bulutlu.(34)

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Türkiye genelinde hava durumunda sürprizler var
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN