Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Alt geçit değil korku tüneli

Zonguldak'ın Alaplı ilçesinde şehirlerarası terminali arkasındaki alt geçidin bakımsız hali vatandaşların tepkisini çekti.

Giriş Tarihi: 12.10.2016 13:50 Güncelleme Tarihi: 12.10.2016 14:18
Alt geçit değil korku tüneli
Alaplı Şehirlerarası Terminal arkasında bulunan ve dolgu sahasına giden alt geçidin işler acısı hali birçok vatandaşın tepkisini çekiyor. Çöplük ve çamur ile dolan alt geçidi kullanmak isteyen vatandaşlar, gördükleri manzara karşısında şaşkına dönüyor. Otobüse binmek için yoldan karşıya tel örgülerden atlayarak geçen vatandaşlar, "Alt geçidin bir an önce temizlenerek hizmete açılmasını istiyoruz" dedi.

Yıllardır alt geçidin çöplük ve çamurla olduğu için kullanılmadığını belirten Turan Ersoy ise, "Karayolu tel örgüyle kapandığı için otobüse binmek için yolun karşısına geçerken yalı kavşağına kadar sorunda kalıyoruz. Karayolları buraya bir alt geçit yapmış, ama içinin hali içler acısı akşamcıların mekanı olmuş, içi çöplük ve çamur dolu yolun karşısına geçerken bazen tel örgülerden atlıyoruz. Alt geçidin sağlıklı kullanılması için temizlenerek ışıklandırılmasını istiyoruz" diye konuştu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Alt geçit değil korku tüneli
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN