Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Sınıfta kız arakadaşını öldürüp girişiminde bulundu

'nın merkez Osmangazi ilçesinde, bir öğrencisi, aynı sınıftaki kız arkadaşını silahla öldürüp girişiminde bulundu.

Giriş Tarihi: 5.5.2017 09:46 Güncelleme Tarihi: 5.5.2017 11:46
Sınıfta kız arakadaşını öldürüp intihar girişiminde bulundu

Olay, bu sabah Hürriyet Anadolu si'nin üçüncü katında bulunan 10-D sınıfında meydana geldi. Bu sabah okula gelerek üçüncü kattaki sınıfa çıkan Hasan C., iddiaya göre ders başlamadan önce bir süre önce tartıştığı kız arkadaşı Nilüfer Acar'ı "Gel bakayım buraya" diyerek tahtanın önüne çağırdı. Nilüfer Acar, tahtanın önüne geldiğinde tabancasını çıkararak "Her şey buraya kadar" diye bağırarak Hazan C., genç kızın başına tek el ateş etti. Sınıf arkadaşlarının gözleri önünde Nilüfer Acar'ı vuran Hasan C. daha sonra tabancayı kendisine doğrultarak ateş etti.Sınıf kan gölüne dönen sınıfta büyük panik yaşayan arkadaşları durumu hemen öğretmenlere haber verdiler. Nilüfer Acar, olay yerinde yaşamını yitirdi, ağır yaralanan Hasan C. de Çekirge Devlet Hastanesi 'ne kaldırılarak tedavi altına alındı.
Olay nedeniyle okul tatil edilirken, sınıfta iki boş kovan bulundu.

Bu arada, Hasan C.'nin sınıfın erkek öğrencilerinin görüştüğü whatsapp grubuna "Nilüfer'i vurmaya geliyorum" yazdığı ortaya çıktı ilgili soruşturma sürdürülüyor.

WHATSAPP KONUŞMALARI ORTAYA ÇIKTI

Hürriyet Anadolu Lisesinde sınıfta kız arkadaşını vurarak öldüren ve daha sonra kendisini silahla ağır yaralayan 16 yaşındaki H.C.'nin whatsapp konuşmaları ortaya çıktı.

Bu sabah Bursa Hürriyet Mahallesi'nde bulunan Hürriyet Anadolu Lisesinde meydana gelen olayda, 16 yaşındaki H.C kız arkadaşı Nilüfer A.'yı başından vurarak öldürmüş, daha sonra kendisine ateş ederek ağır yaralamıştı.

H.C.'nin okuldaki arkadaşlarıyla kurdukları whatsapp grubunda konuşmaları ortaya çıktı.

H.C olaydan çok kısa süre önce yazdığı mesajda, "Arkamdan katil demeyin. Kız kendisi istedi. Sınıfa gelip katil olmayı isterdim. Ya da dışarıda seri seri 50-100 kişiyi öldürmek ne güzel olurdu. Ama imkanlar buna el vermiyor. Hem riske de giremem. Hakikat ölümde gizlidir, ölümse hakikatin ta kendisidir. Pazartesi üç beş çiçek koyarsınız sıraya, sonra unutur gidersiniz. Bana kalsa o çiçekleri de koymayın. Neyim varsa, sağa sola dağıtın. Yaşarken işe yaramadım, bari ölünce bir işe yarayayım" paylaşımında bulundu.


BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Sınıfta kız arakadaşını öldürüp intihar girişiminde bulundu
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN