Antalya'nın en işlek caddelerinde pazarlığı

Kaldırımda çocuklarıyla birlikte yürüyen ailelere dahi aldırış etmeyen hayat kadınları ile lerin, duran araçlara yanaşarak pazarlık yaptığı görüldü

Giriş Tarihi: 5.6.2017 12:20
Antalya'nın en işlek caddelerinde fuhuş pazarlığı

Antalya'nın merkezindeki en işlek caddelerinde hayat kadınları ve lerin araçlarıyla gelen kişilerle yaptığı pazarlığı, kameraya yansıdı. Devriye gezen polisi gördükten sonra etrafa kaçan hayat kadınları ile travestiler, polisin uzaklaşmasının ardından tekrar aynı mekanlarına geri döndüğü görüldü.

POLİSİ GÖRÜNCE KAÇIŞTILAR

Antalya'nın merkezi ilçelerinden olan Konyaaltı ve Muratpaşa'nın 100. Yıl Bulvarı ile Akdeniz Bulvarı'nı mesken tutan hayat kadınlarıyla travestilerin cadde üzerinde duran araçtakilerle yaptığı pazarlık kameralara yansıdı. Cadde kenarlarında müşteri bekleyen hayat kadınları ile travestilerin, devriye görevi yapan polisleri fark edince aracı olanların hemen oradan uzaklaştığı, olmayanların ise ara sokaklara kaçtığı dikkat çekerken, polisin uzaklaşması ardından da yeniden cadde kenarına çıktığı görüldü.

NE RAMAZAN'A NE DE AİLELERE ALDIRIŞ ETTİLER...

Ramazan ayına ve kaldırımda çocuklarıyla birlikte yürüyen ailelere dahi aldırış etmeyen hayat kadınları ile travestilerin, giydikleri mini eteklerle duran araçlara yanaşarak pazarlık yaptığı görüldü.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Antalya'nın en işlek caddelerinde fuhuş pazarlığı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN