Türkiye'nin en iyi haber sitesi

, 'da toplandı

BATI Akdeniz Kalkınma Ajansı () yönetim kurulu, Valiliği'nde toplandı.

Giriş Tarihi: 27.9.2017 09:41
BAKA, Isparta'da toplandı

BAKA'nın eylül ayı olağan toplantısı dönem başkanı Burdur Valisi Şerif Yılmaz başkanlığında yapıldı. Isparta Valiliği'ndeki toplantıya Isparta Valisi Şehmus Günaydın, Isparta Belediye Başkanı Yusuf Ziya Günaydın, Isparta İl Genel Meclis Başkanı Ali Bolat, Burdur İl Genel Meclisi Başkanı Muzaffer Bağcı, Isparta Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Şükrü Başdeğirmen, Burdur Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Yusuf Keyik ve BAKA Genel Sekreter Vekili Abdullah Madenci ile uzmanlar katıldı.

BAKA yönetim kurulu üyeleri, toplantı öncesinde Vali Şehmus Günaydın'ı makamında ziyaret edip bir süre görüştü. Valilil Göl Toplantı Salonu'ndaki toplantının açılış konuşmasında BAKA Yönetim Kurulu Dönem Başkanı Burdur Valisi Şerif Yılmaz, gündem maddeleri hakkında katılımcılara bilgi verdi.

Mali Destek Programı ile ilgili yeni bir çalışma başlatacaklarını kaydeden Vali Yılmaz, "Bununla ilgili talimat geldi. Bütçemizi de buna bağlı olarak revize etmiş olacağız. Alacağımız karar çerçevesinde bazı önceliklerimizi öne almak suretiyle bölgemizde özellikle altyapıyla ilgili programı gerçekleştirmiş olacağız" dedi.

Oturum, gündem maddelerinin görüşülmesiyle tamamlandı.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
BAKA, Isparta'da toplandı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN