Türkiye'nin en iyi haber sitesi

15 yıldır azap çekiyorum

’da yaşayan 97 yaşındaki Fatma Ayar komşuları yol yapılmasına izin vermediği için çile çekiyor. hastası Ayar patika yolu yalnız yürüyemiyor

Giriş Tarihi: 4.11.2018
15 yıldır azap çekiyorum
Trabzon'un Beşikdüzü ilçesi Hünerli köyünde yaşayan 97 yaşındaki Fatma Ayar,15 yıl önce kalp rahatsızlığı geçirdi. Oğlu ile yaşayan Fatma Nine rahatsızlığı nedeniyle de köy evindeki patika yolu çocuklarının yardımı olmadan çıkamıyor. Komşularının da kendisine yol vermemesi nedeniyle yol yaptıramayan Fatma Nine "15 yıldır çile çekiyorum" diye isyan etti.
5 yıldır yaşadığı zorluğu anlatan Fatma Ayar "Gençliğimde ve hastalanmadan önce patika yoldan zorda olsa evime gidip gelirdim. Hastalık ve yaşlılık ile birlikte bu zorluktan dolayı köy evimizden şehire inmek istemiyorum. Karşı yol tarafında bulunan akrabalarımız bize yol yeri verse bu zorluklardan kurtulacağız. Kalp hastayım. Rahatsızlanınca ambulans çağırıyoruz. Ambulans yukarıdaki yola kadar gelebiliyor. Evimizden yukarı yol mesafesi 100 metre ve patika yol. Oğullarım beni sırtına alıp yukarı yola çıkarıyor. Allah onlardan razı olsun. Bu zorluklarla gittiğimiz yola bir çözüm bulunsun artık. Yaşamaktan bıktım. Oğullarıma da bu yolda beni taşıyıp hastaneye götürmelerinden ben de üzülüyorum. Onlara bu azabı çektirdiğim için her gün kahroluyorum. Komşularımız yol yeri verse bu azaptan kurtulacağız" ifadelereni kullandı.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
15 yıldır azap çekiyorum
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN