Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Doktor 1 yıldır ’de unuttuğu parasını arıyor

Doktorun 'de unuttuğu parayı alan bir başka şahsın görüntüsü güvenlik kameralarına yansıdı. ’ta geçtiğimiz yıl borçlarını ödemek için ATM’den çekmeye giden ve kartını aldıktan sonra parasını almadan ayrılan doktor, “Ben parasında değilim" dedi.

Giriş Tarihi: 20.4.2019 11:52 Güncelleme Tarihi: 20.4.2019 12:28
Doktor 1 yıldır ATM’de unuttuğu parasını arıyor

Kahramanmaraş'ta geçtiğimiz yıl borçlarını ödemek için bir bankanın ATM'sine giden ve parasını unutan özel bir hastanede görevli doktor Ali Sünbül, "Ben parasında değilim ama insanın yaptığı zoruna gidiyor ve bu bir hırsızlıktır" dedi.

27 Mart 2018 tarihinde kent merkezindeki bulunan bankanın ATM'sine giden Dr. Ali Sünbül, iddiasına göre bin 500 lirasını ATM'de unuttu.
Banka kartını yanına alan ve parasını unuttuğu fark eden Dr. Sünbül, ATM'nin yanına geldiğinde parasını bulamadı.İlk olarak bankanın özel güvenlik memuruna müracaat eden, daha sonra polise şikayette bulunan Dr. Sünbül, başından geçenleri anlattı.

Üzerinden bir yıl geçmesine rağmen parasını alan kişinin ortaya çıkmadığını kaydeden Dr. Sünbül, "Ben o gün para çekerken çok dalgındım ve kafam doluydu. Kartı aldıktan sonra parayı almamışım. Ben durumu daha sonra fark ettim ancak ne güvenlik personeli, ne banka çalışanı, ne de banka müdürünün haberini olmadığını öğrendim. Polise başvurduktan sonra güvenlik kamerasını izledim ve benden sonra bir kişinin gelip işlem yapmadan paramı aldığını gördüm. Belki dedik işin bilincindedir ama bir yıl oldu onu arıyoruz. Kul hakkı var, ben parasında değilim ama insanın yaptığı zoruna gidiyor ve bu bir hırsızlıktır" dedi.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Doktor 1 yıldır ATM’de unuttuğu parasını arıyor
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN