Türkiye'nin en iyi haber sitesi

sonuçları saat kaçta açıklanacak? MPİ 29 Nisan Milli Piyango çekiliş sonuçları sıralı tam liste

Şans oyunlarını takip eden vatandaşlar 29 Nisan çekiliş sonuçlarını merakla bekliyor. En son gerçekleşen Milli Piyango çekilişinde 4.000.000 TL kazandırmıştı. Büyük ikramiye çıkan biletin satıldığı yerler ise Ankara, İstanbul ve Muğla idi. Peki, 29 Nisan 2019 MPİ Milli Piyango çekilişi saat kaçta açıklanacak? Detaylar ve sıralı tam liste sorgulama işlemlerini sonuçlar açıklandıktan sonra haberimizde bulabilirsiniz.

Giriş Tarihi: 29.4.2019 09:57
Milli Piyango sonuçları saat kaçta açıklanacak? MPİ 29 Nisan Milli Piyango çekiliş sonuçları sıralı tam liste

Milli Piyango çekiliş sonuçları için heyecan dorukta. Sonuçları merak eden yurttaşlar, 29 Nisan Milli Piyango sonuçları sıralı tam liste çekiliş sonuçlarını ilgiyle araştırıyor.

Milli Piyango çekilişleri, her ayın 9, 19, ve 29'uncu günleri çekiliş yapılacak şekilde uygulanır. Belirtilen tarihlerde veya bu tarihlerin dışında, çekiliş günleri ve planları farklı özel çekilişler düzenlenebilir. Her yıl 31 Aralık günü yılbaşı özel çekilişi yapılır. Yönetim Kurulu, çekiliş tarihleri ile özel çekiliş tarihlerini belirlemeye, değiştirmeye veya kaldırmaya yetkilidir. İkramiyelerin ödenmesine esas olarak İdare ve satış merkezleri yetkilidir.

Milli Piyango 29 Nisan sonuçları bilet sorgulama işleminizi sonuçlar açıklandıktan sonra haberimizin içinden yapabilirsiniz.

MİLLİ PİYANGO SONUÇLARI 29 NİSAN SIRALI TAM LİSTE SORGULAMA

MİLLİ PİYANGO SAAT KAÇTA ÇEKİLECEK?

Milli Piyango İdaresi Genel Müdürlüğü'nün Ankara Kızılay'da bulunan hizmet binasında çekiliş heyeti ve noter huzurunda yapılan çekilişler, her ayın 9,19 ve 29'unda düzenli olarak yapılıyor.

Milli Piyango oyununun büyük ikramiye ve amorti çekilişleri saat 18.00'de başlıyor.

Çekiliş, canlı olarak Milli Piyango İdaresi'nin resmi internet sitesi üzerinden, çekilişin başladığı saat itibariyle izlenebiliyor.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Milli Piyango sonuçları saat kaçta açıklanacak? MPİ 29 Nisan Milli Piyango çekiliş sonuçları sıralı tam liste
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN