Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Haftanın kataloğu ile aktüel ürünler fırsatlarını kaçırmayın! 17 Mayıs BİM listesi burada

Yeni haftaya ilişkin olarak merak edilen 17 Mayıs yayınlandı. İlgili liste, kurumun resmi sitesi üzerinden vatandaşlara paylaşıldı. Bu haftanın BİM kataloğu aktüel listesinde her zaman olduğu gibi ev ekonomisine yönelik oldukça çeşitli malzemeler bulunurken, cep telefonu ile uydu alıcılı televizyon gibi teknolojik ürünler de dikkat çekiyor. Vatandaşlar da, 'Bu hafta BİM aktüel ürünleri kataloğu listesinde neler var?' sorusuna yanıt arıyor. Sizler için derlediğimiz haberimizde, 17 Mayıs BİM aktüel ürünler listesine yer verdik.

Giriş Tarihi: 15.5.2019 08:41 Güncelleme Tarihi: 15.5.2019 08:41
Haftanın BİM kataloğu ile aktüel ürünler fırsatlarını kaçırmayın! 17 Mayıs BİM aktüel ürünler kataloğu listesi burada

17 Mayıs Cuma BİM aktüel ürünler kataloğu belli oldu. Her hafta olduğu gibi bu haftaya ilişkin liste de kurumun resmi internet sitesi üzerinden vatandaşlarla paylaşıldı. Bu doğrultuda, milyonlarca vatandaş 'Bu hafta BİM 17 Mayıs Cuma aktüel ürünler listesinde neler var?' sorusuna yanıt aramaya başladı. Haftanın listesinde ev ekonomisine yönelik oldukça çeşitli ürünler bulunuyor.

BU HAFTA BİM AKTÜEL ÜRÜNLER LİSTESİNDE NELER VAR?

Haftanın BİM aktüel ürünleri listesinde öne çıkan ürün olarak hiç şüphesiz 32" Uydu Alıcılı Televizyon Keysmart bulunuyor. Katalogda son derece çeşitli ev ekonomisi ürünleri bulunurken, teknoloji fırsatları da bulunuyor. Hemen aşağıdaki görsel aracılığıyla 17 Mayıs BİM kataloğuna ulaşabilirsiniz.

ARKADAŞINA GÖNDER
Haftanın BİM kataloğu ile aktüel ürünler fırsatlarını kaçırmayın! 17 Mayıs BİM aktüel ürünler kataloğu listesi burada
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN