Türkiye'nin en iyi haber sitesi

13 Haziran yatan iller nereler? Evde bakım maaşı (parası) yatan iller güncel listesi sorgula!

Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı yatan iller listesini belirliyor. 13 Haziran bakım maaşı yatan iller il il sorgulanmaya devam ediyor. Ülkemizde hasta, engelli ve bakıma muhtaç yakını olanlara bakanlık tarafından destek sağlanıyor. Evde bakım parası 2019 yılın da da vatandaşlar tarafından yoğun ilgi görmeye devam ediyor. Evde bakım maaşına 2019 zammı yapıldı ve evde bakım maaşı zamlı güncel hali bin 315 lira oldu. Evde bakım maaşı alabilmek için 3 şartın bulunması gerekiyor. Peki hangileri? 2019 evde bakım maaşı yatan iller güncel listesi nereler? İşte detaylar…

Giriş Tarihi: 13.6.2019 09:30 Güncelleme Tarihi: 13.6.2019 10:02
13 Haziran Evde bakım maaşı yatan iller nereler? Evde bakım maaşı (parası) yatan iller güncel listesi sorgula!

Evde bakım maaşı yatan iller listesi güncel olarak yayınlanıyor. Evinde hasta, engelli ya da yaşlılara bakan vatandaşlar 13 Haziran 2019 evde bakım maaşı yatan illeri merak ediyor. Evde bakım maaşları en son 8 ile yatırılmıştı. Evde bakım maaşı sorgulamak için iki yol var. İster sms isterseniz e Devlet sistemi üzerinden emekli maaşı sorgulaması yapabilirsiniz. Devlet dairelerinde yapılan pek çok işlemi online olarak gerçekleştirmemizi sağlayan e Devlet'in "Engelli Evde Bakım Ödeme Bilgileri Sorgulama" sayfasından evde bakım aylığı sorgulanabiliyor. Peki 13 Haziran evde bakım maaşı yatan iller nereler? 2019 Evde bakım maaşı yatan iller belli oldu mu?

EVDE BAKIM MAAŞI YATAN İLLER NERELER?

Bakıma muhtaç olduğu gerekli belgelerde kanıtlanmış hastalara bakan kişilere verilen hasta bakım parasıdır. Evde bakım maaşı yatan ve yatmayan iller güncel liste halinde paylaşılıyor.

ARKADAŞINA GÖNDER
13 Haziran Evde bakım maaşı yatan iller nereler? Evde bakım maaşı (parası) yatan iller güncel listesi sorgula!
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN