Türkiye'nin en iyi haber sitesi

MPİ sonuçları açıklandı! Sayısal Loto çekiliş sonuçları bilet sorgulama sayfası

Her Çarşamba ve Cumartesi günü çekiliş sonuçları 21.45 itibariyle açıklandı. Şans oyunları oynayan vatandaşlar MPİ ( İdaresi) Sayısal Loto çekiliş sonuçlarını öğrenmek için beklemekte. Milli tarafından gerçekleştirilen Sayısal Loto çekiliş sonuçlarının açıklanmasına ise dakikalar kaldı. Buna göre; Çarşamba Sayısal Loto çekiliş sonuçları haberimizin detaylarında..

Giriş Tarihi: 27.6.2019 09:47 Güncelleme Tarihi: 27.6.2019 09:47
MPİ Sayısal Loto sonuçları açıklandı! Sayısal Loto çekiliş sonuçları 26 Haziran bilet sorgulama sayfası

Milli Piyango İdaresi (MPİ) tarafından gerçekleştirilen Sayısal Loto çekiliş sonuçları için geri sayım başladı. Her Çarşamba ve Cumartesi günü açıklanan sonuçlar için vatandaşlar güncel olarak beklemekte. Şans oyunları oynayanların büyük ilgiyle takip ettiği Sayısal Loto sonuçları bu akşam açıklanacak..

26 HAZİRAN 2019 SAYISAL LOTO ÇEKİLİŞ SONUÇLARI NE ZAMAN AÇIKLANACAK?

Sayısal Loto çekiliş sonuçları MPİ (Milli Piyango İdaresi) tarafından açıklanır açıklanmaz haberimizin içeriğinde olacaktır.

SAYISAL LOTO NEDİR?

İdare tarafından düzenlenen, katılımcıların 1-49 sayı kümesi içinden çekilişle belirlenecek olan 6, 5, 4, ve 3 sayının doğru tahmin edilmesine dayanan ve kısaca " oyun" olarak da ifade edilen şans oyunudur.

Çekiliş özel çekiliş küresi kullanılmak suretiyle oyun planına göre dağıtılacak ikramiyeleri kazanacak numaraların belirlenmesidir. Çekilişler İdarece belirlenecek gün ve saatte gerçekleştirilir.

İkramiyelerin ödenmesinde yetkileri dahilinde olması koşuluyla bayiler ve İdarece belirlenen Şubeler yükümlüdür.

İkramiyelerin, bayiler ve Şubelerce ödenme süreleri idarece belirlenir. İkramiyeler, çekiliş tarihinden itibaren 1 yıl geçtikten sonra zaman aşımına uğrar.

Sistem tarafından kabul edilmeyen sahte, tahrif edilmiş, yırtılmış, zaman aşımına uğramış, iptal edilmiş biletlere ikramiye ödenmez. Bir bilete ikramiye ödenebilmesi için en az çekilen sayılar, barkot, bilet güvenlik numarası ve arka yüzündeki bilet seri numarasının açık şekilde okunması gerekir.

Sayısal loto oyununda bir kaç hafta üst üste altı numarayı doğru tahmin eden çıkmaması üzerine ertesi haftalara devir sayısının artması, hasılatın çok yüksek olması üzerine sayısal loto oyun planında yapılan değişiklikle, "Bir haftaya ait oyunda altı bilen çıkmaması halinde bu gruba ayrılan ikramiye, ertesi hafta altı numarayı doğru tahmin edenlere dağıtılmak üzere devredilir.

Sayısal Loto oyunu çekilişlerinde ikramiye kazanan talihlilerin ikramiyeleri,

(3) ve (4) bilenlere, ikramiyeleri Loto bayilerinden,

(5) bilenlere, ikramiyeleri Loto bayileri veya MPİ Şubelerinden,

(6) bilenlere ise, ikramiyeleri MPİ Genel Müdürlüğümüz tarafından ödenecektir.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
MPİ Sayısal Loto sonuçları açıklandı! Sayısal Loto çekiliş sonuçları 26 Haziran bilet sorgulama sayfası
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN