Türkiye'nin en iyi haber sitesi

sonuçları açıklandı! 4 Eylül sorgulama nasıl yapılır?

İdaresi (MPİ) sonuçlarını açıkladı. 4 Eylül Sayısal Loto çekiliş sonuçlarına göre kazanan numaralar belli oldu. Milli Piyango İdaresi MPİ tarafından yapılan çekilişte büyük ikramiyede toplam 2 milyon 847 bin 311 lira dağıtıldı. Her hafta Çarşamba ve Cumartesi günleri yapılan çekiliş sonucunda vatandaşlar kazanan numaraları öğreniyor. İşte 4 Eylül MPİ hızlı sorgulama ekranı…

Giriş Tarihi: 5.9.2019 02:12 Güncelleme Tarihi: 5.9.2019 02:12
Sayısal Loto sonuçları açıklandı! 4 Eylül Milli Piyango Sayısal Loto sonuçları sorgulama nasıl yapılır?

Milli Piyango İdaresi (MPİ) tarafından yapılan Sayısal Loto çekiliş sonuçları açıklandı. Şans oyunu tutkunları heyecanla 4 Eylül Sayısal Loto çekiliş sonuçlarını sorgulamaya başladı. On binlerce vatandaşın oynadığı Sayısal Loto çekiliş sonuçları hız kesmeden kazandırmaya devam ediyor. Bilindiği üzere canlı yayını kaçıran kişiler ise çekiliş sonuçlarının sisteme yüklenmesinin ardından elde edilen detayları mpi.gov.tr'den öğrenebiliyor. İşte 4 Eylül Sayısal Loto çekiliş sonuçları sorgulama ekranı sizlerle...

SAYISAL LOTO SONUÇLARI AÇIKLANDI (4 EYLÜL 2019)

Milli Piyango İdaresi (MPİ) tarafından gerçekleştiren Sayısal Loto çekiliş sonuçları belli oldu.

2 MİLYON 847 BİN LİRA DAĞITILDI

Büyük ikramiye isabet eden kuponun Denizli'nin Merkezefendi ilçesinden yatırıldığı belirtildi. Çekilişte, toplam 2 milyon 847 bin 311 lira ikramiye dağıtıldı.

Hasılattan KDV olarak 943 bin 63 lira, Şans Oyunları Vergisi olarak da 527 bin 279 lira kamuya aktarılacak. (AA)

İşte Sayısal Loto çekiliş sonuçları kazandıran numaraları; 5-7-25-28-42-47

SAYISAL LOTO NASIL OYNANIR?

İdare tarafından düzenlenen, katılımcıların 1-49 sayı kümesi içinden çekilişle belirlenecek olan 6, 5, 4, ve 3 sayının doğru tahmin edilmesine dayanan ve kısaca " oyun" olarak da ifade edilen şans oyunudur.

Çekiliş özel çekiliş küresi kullanılmak suretiyle oyun planına göre dağıtılacak ikramiyeleri kazanacak numaraların belirlenmesidir. Çekilişler İdarece belirlenecek gün ve saatte gerçekleştirilir.

İkramiyelerin ödenmesinde yetkileri dahilinde olması koşuluyla bayiler ve İdarece belirlenen Şubeler yükümlüdür.

İkramiyelerin, bayiler ve Şubelerce ödenme süreleri idarece belirlenir. İkramiyeler, çekiliş tarihinden itibaren 1 yıl geçtikten sonra zaman aşımına uğrar.

Sistem tarafından kabul edilmeyen sahte, tahrif edilmiş, yırtılmış, zaman aşımına uğramış, iptal edilmiş biletlere ikramiye ödenmez. Bir bilete ikramiye ödenebilmesi için en az çekilen sayılar, barkot, bilet güvenlik numarası ve arka yüzündeki bilet seri numarasının açık şekilde okunması gerekir.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Sayısal Loto sonuçları açıklandı! 4 Eylül Milli Piyango Sayısal Loto sonuçları sorgulama nasıl yapılır?
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN