Türkiye'nin en iyi haber sitesi

çekiliş sonuçları açıklandı! 11 Eylül sonuçları sorgulama ekranı burada!

Zengin olma ümidiyle şans oyunlarına ilgi duyan vatandaşlar çekilişini merakla bekliyorlar. Her Çarşamba günü oynanan şans oyununda kazandıran numaraları heyecan içerisinde bekleyenler için sonuçlar açıklandı. İdaresi tarafından noter huzurunda yapılan sonuçları açıklandı. 11 Eylül Çarşamba sorgulama ekranı burada! İşte kazandıran numaralar...

Giriş Tarihi: 11.9.2019 22:15 Güncelleme Tarihi: 11.9.2019 22:15
Şans Topu çekiliş sonuçları açıklandı! 11 Eylül Şans Topu çekiliş sonuçları sorgulama ekranı burada!

Milli Piyango İdaresi tarafından noter huzurunda yapılan Şans Topu çekiliş sonuçları açıklandı. Şans oyunu sevenlerin ve zengin olmak için ümit edenlerin merakla beklediği çekiliş için heyecan dorukta. İki farklı sayı kümesi içerisinden, belirlenen sayıda numara seçilmesi esasına dayanan sayısal oyun olarak bilinen Şans Topu çekiliş sonuçları açıklandı. MPİ ile 11 Eylül Şans Topu çekiliş sonuçları sorgula!

ŞANS TOPU ÇEKİLİŞ SONUÇLARI AÇIKLANDI! 11 EYLÜL ÇARŞAMBA ŞANS TOPU KAZANDIRAN NUMARALAR

6-8-19-27-34+4

ŞANS TOPU ÇEKİLİŞ SONUÇLARI SORGULAMA NASIL YAPILIR?

Şans Topu çekilişleri www.mpi.gov.tr adresi üzerinden çekiliş saatinde canlı yayınlanıyor. Çekiliş sonuçları ve ikramiye bilgileri ise çekilişten yaklaşık yarım saat sonra yine www.mpi.gov.tr adresi üzerinden açıklanıyor.

ŞANS TOPU HAKKINDA

Şans Topu oyunu, iki farklı sayı kümesi içerisinden, belirlenen sayıda numara seçilmesi esasına dayanan bir sayısal oyundur. İlk sayı kümesi 1-34 numaradan, ikinci sayı kümesi ise 1-14 numaradan oluşmaktadır. Şans Topu oyunu, yaygın ikramiye verilmesine uygun bir oyundur.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Şans Topu çekiliş sonuçları açıklandı! 11 Eylül Şans Topu çekiliş sonuçları sorgulama ekranı burada!
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN