Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Haftanın yayınlandı! 2019 Resimli, Kısa, Uzun Hayırlı Cumalar mesajları ile bugünü unutmayın

Mübarek Cuma gününün gelişi ile beraber mutluluk ve huzur aynı anda yaşanıyor. Her hafta olduğu gibi bugün de, milyonlarca vatandaş en yeni, anlamlı ve ile sevdiklerini hatırlamayı göz ardı etmiyor. Yakınları için birbirinden farklı görseller ile Hayırlı Cumalar mesajları arayan bireyler, günü ilk saatlerinden bu yana araştırmalarını gerçekleştiriyor. Özel olarak hazırladığımız haberimizde, kısa, uzun ve resimli Cuma mesajları ve sözleri görsellerine yer verirken; dualı ve ayetli resimleri de değerlendirebileceğiniz seçenekler arasına ekledik. İşte, 20 Eylül 2019 için eş, dost, akraba ve nicesine WhatsApp, Facebook, Instagram ya da çeşitli sosyal medya üzerinden gönderebileceğiniz görseller... Birbirinden farklı, ayetli ve yeni Cuma mesajları ve sözleri sabah.com.tr'de!

Giriş Tarihi: 20.9.2019 09:42 Güncelleme Tarihi: 20.9.2019 09:43
Haftanın Resimli Cuma mesajları yayınlandı! 2019 Resimli, Kısa, Uzun Hayırlı Cumalar mesajları ile bugünü unutmayın

Hayırlı Cumalar... Bir Cuma gününe girmenin daha huzurunu yaşıyor, mutluluğunu paylaşıyoruz. Her vakit olduğu gibi, bugün de eller semaya açılacak; dualar ile ibadetler gerçekleştirilecek. Bu anlamlı günün coşkusunu eş, dost, akraba ve sevdiklerine de yaşatmak ve ulaştırmak isteyen milyonlarca Müslüman, kısa, uzun, ayetli ve dualı seçenekleri ile resimli ve sözleri için araştırmalarını Google üzerinde yoğunlaştırdı. Öyle ki, günün ilk saatlerinden itibaren tebrik mesajları hakkında araştırmalar bir hayli artış gösterdi. Gerek WhatsApp gerekse çeşitli Instagram ve Facebook gibi sosyal medya platformları üzerinden göndermek için ve sözleri araştıran vatandaşlar, yakınlarını hatırlayıp hatırlatmak istiyor.

EN GÜZEL, KISA, UZUN VE RESİMLİ CUMA MESAJLARI 20 EYLÜL 2019

Haberimizin detaylarından, birbirinden farklı seçenekleri ile ve sözleri görsellerine ulaşabilir, dua ve ayet içerenlerini sevdiklerinize iletebilirsiniz.

ARKADAŞINA GÖNDER
Haftanın Resimli Cuma mesajları yayınlandı! 2019 Resimli, Kısa, Uzun Hayırlı Cumalar mesajları ile bugünü unutmayın
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN