Türkiye'nin en iyi haber sitesi

ile neler değişecek? 'dan 23 Eylül 2019 Sonbahar Ekinoksu ile ilgili sürpriz

Türkiye ve dünya üzerinde milyonlarca kullanıcısı bulunan arama motoru, özel günlerde yaptığı sürprizler ile dikkat çekmeye devam ediyor. 23 Eylül da doodle yapıldı. Gece saatlerinden itibaren ’ı ziyaret eden vatandaşlar sonbaharı simgeleyen bir görsel ile karşı karşıya kaldılar. Sonbahar Ekinoksu hakkında detaylı bilgiye sahip olamayan kişiler ise hemen araştırma yapmaya başladı. Peki, 23 Eylül 2019 Sonbahar Ekinoksu ile neler değişecek? Özellikleri ve hakkındaki tüm detaylar burada!

Giriş Tarihi: 23.9.2019 14:38 Güncelleme Tarihi: 23.9.2019 14:38
Sonbahar Ekinoksu ile neler değişecek? Google'dan 23 Eylül 2019 Sonbahar Ekinoksu ile ilgili sürpriz

23 Eylül , tarafından unutulmadı. Popüler arama motoru sonbaharı simgeleyen renkli bir görsel ile kullanıcılarına konunun dikkatini çekti. Gece saatlerinden itibaren arama motorunu ziyaret eden birçok kişi Sonbahar Ekinoksu ile ilgili ayrıntıları araştırmaya başladı. Peki, 23 Eylül Sonbahar Ekinoksu nedir? Özellikleri nelerdir? Ne anlama gelir? İşte konu hakkındaki tüm ayrıntılar!

SONBAHAR EKİNOKSU İLE NELER DEĞİŞECEK?

Sonbahar'ın ilk gününün gelişini Google da unutmadı. 23 Eylül Sonbahar Ekinoksu ile Kuzey ve Güney Yarım Küre, güneş ışınları öğle vаkti Ekvator'a 90°lik açı ile düşecek.

Peki, Sonbahar Ekinoksu ile neler değişecek? İşte detaylar;

ARKADAŞINA GÖNDER
Sonbahar Ekinoksu ile neler değişecek? Google'dan 23 Eylül 2019 Sonbahar Ekinoksu ile ilgili sürpriz
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN