Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Milli Piyango 2020 yılbaşı çekiliş sonuçları hızlı bilet sorgulama ekranı: MPİ sıralı tam liste bilet sorgula

belli oldu! Milli Piyango İdaresi tarafından 31 Aralık 2019’da gerçekleştirilen çekiliş sonuçları hala en çok araştırılan konular arasında yer alıyor. Yılbaşı öncesi öğle saatlerinde başlayan çekiliş akşam saatler 20.45’i gösterdiğinde sonuçlandı ve amorti, 1 Milyon TL, 8 Milyon TL, 80 Milyon TL büyük ikramiye kazanan numaralar belli oldu. Hal böyleyken, pek çok vatandaş ‘Milli Piyango sıralı tam liste ve hızlı bilet sorgulama ekranı’ aratmalarını gerçekleştiriyor. 2020 yılbaşı özel çekilişinde büyük ikramiye 1358490 numaralı bilete isabet ederken, ikramiye Bursa, İzmir, İstanbul ve Gaziantep’e gitti. MPİ sıralı ve tam liste kazandıran numaralar ile Milli Piyango bilet sorgulama motoru için yine en doğru adres yine Sabah.com.tr oldu. 31 Aralık 2019 Milli Piyango sonuçları bilet sorgula motoru ile biletinizdeki numaraları yazarak size çıkan ikramiye miktarını kolaylıkla görüntüleyebilirsiniz. Haberimizden, MPİ sıralı ve tam liste bilgileri ile beraber 31 Aralık Milli Piyango sonuçları bilet sorgulama ekranı ile biletinize çıkan ikramiye tutarını öğrenebilirsiniz.

Giriş Tarihi: 3.1.2020 08:16 Güncelleme Tarihi: 13.1.2020 10:22 ABONE OL
Milli Piyango 2020 yılbaşı çekiliş sonuçları hızlı bilet sorgulama ekranı: Milli Piyango sonuçları MPİ sıralı tam liste bilet sorgula

Milli Piyango 2020 Yılbaşı çekiliş sonuçları açıklandı! 31 Aralık 2019 öğle saatlerinde başlayan çekiliş, akşam saat 20.45'e kadar sürdü. Amorti, 1 Milyon TL, 8 Milyon TL ve 80 Milyon TL büyük ikramiye kazanan numaralar belli olurken, konuyla ilgili vatandaşların araştırmaları da hız kesmeden devam ediyor. MPİ sıralı liste ve kazanan numaraları sorgulamak isteyen vatandaşlar, Milli Piyango bilet sorgulama işlemini gerçekleştirmek için yine en doğru adresteler! 31 Aralık 2019 bilet sorgula motoru ile biletinizdeki numaraları yazarak size çıkan ikramiye miktarını kolaylıkla görüntüleyebilirsiniz. Haberimizden, MPİ sıralı ve tam liste bilgileri ile beraber 31 Aralık Milli Piyango sonuçları bilet sorgulama ekranı ile biletinize çıkan ikramiye tutarını öğrenebilirsiniz.

MİLLİ PİYANGO YILBAŞI 2020 SORGULAMA EKRANI BURADA! MİLLİ PİYANGO SIRALI TAM LİSTE VE HIZLI BİLET SORGULAMA EKRANI

Her sene olduğu gibi, bu yıl da Milli Piyango sonuçları 2020 bilet sorgulama motoru ile işlemlerinizi kolay bir şekilde yapabilirsiniz.

MİLLİ PİYANGO 2020 SIRALI TAM LİSTE MPİ BİLETİ SORGULAMA MOTORU

Haberimizin detaylarından, 31 Aralık 2019 Milli Piyango sonuçları bilet sorgulama motoru ile; sıralı ve tam liste bilgisine ulaşabilirsiniz.

MİLLİ PİYANGO BİLET SORGULAMA İŞLEMİ İÇİN TIKLAYINIZ!

ARKADAŞINA GÖNDER
Milli Piyango 2020 yılbaşı çekiliş sonuçları hızlı bilet sorgulama ekranı: Milli Piyango sonuçları MPİ sıralı tam liste bilet sorgula
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN