Türkiye'nin en iyi haber sitesi

dondurma işlemi nasıl yapılır? 2020 Instagram hesabı dondurma linki

her ne kadar asıl kullanıcı ağı mobil uygulamadan oluşsa da işlemi, mobil uygulama aracılığıyla gerçekleştirilemiyor. Kullanıcıların Instagram hesaplarını dondurmak için işlemini akıllı cihazlarının ya da bilgisayarlarının tarayıcısı aracılığıyla, Instagram dondurma linki üzerinden gerçekleştirmeleri gerekiyor. Bu bağlamda halihazırda aktif olan Instagram hesabını geçici bir süreliğine deaktif hale getirmek isteyen kullanıcılar, Türkçe Instagram dondurma linkini ve dondurma işlemlerinin nasıl yapıldığını merak ediyor. Kullanıma açıldığı 2010 yılından bu yana yapılan geliştirmeler ile kullanıcı sayısı sürekli olarak artış gösteren ve bugün, bir milyarın üzerinde kullanıcı sayısıyla en popüler sosyal medya mecralarından biri konumunda olan Instagram’da her gün çok sayıda yeni hesap açılırken kimi kullanıcılar ise hesaplarını dondurmak isteyebiliyor. Söz konusu kullanıcılar tarafından merak edilen Instagram dondurma nasıl yapılır sorusunu yanıtladık.

Giriş Tarihi: 17.1.2020 09:16 Güncelleme Tarihi: 14.2.2020 12:32 ABONE OL
Instagram dondurma işlemi nasıl yapılır? 2020 Instagram hesabı dondurma linki

Instagram hesabınızı dondurmak için, Instagram hesap dondurma linki üzerinden gerçekleştirilmesi gereken, 4 adımdan oluşan işlemleri tamamlamanız gerekiyor. Ağırlıklı olarak mobil uygulama ile kullanılan Instagram'da, hesap dondurma, kalıcı olarak silme, kapatma ve benzeri işlemleri yalnızca masaüstü veya akıllı cihazların tarayıcıları üzerinden gerçekleştirilebiliyor. Yani Instagram hesabınızı dondurmak istiyorsanız, hesap dondurma işlemini telefonunuzdaki Instagram uygulaması aracılığıyla gerçekleştirmeniz mümkün değil.

Instagram hesabınızı dondurmak için ilk olarak Instagram dondurma linki Türkçe ile Instagram hesabınıza giriş yapmanız gerekiyor. Devamında yapılması gereken işlemleri video ile paylaşıp adımları anlattık. İşte Instagram dondurma nasıl yapılır sorusunun ayrıntılı cevabı…

INSTAGRAM DONDURMA İŞLEMİ VİDEOLU ANLATIM

Türkçe Instagram dondurma linki ile hesabınıza giriş yaptıktan sonra aşağıdaki videoda gösterilen adımları takip ederek instagram hesabınızı dondurabilirsiniz.

Instagram hesabı geçici olarak nasıl dondurulur? Instagram'ı tamamen silme işlemi nasıl yapılır?

INSTAGRAM DONDURMA İŞLEMİ ADIMLARI

  • Bilgisayarınızın ya da telefon ya da tablet akıllı cihazınızın tarayıcısı üzerinden kullanıcı adınız ve şifreni ile instagram hesabınıza giriş yapın. Hesabınıza giriş yapmak için Facebook ile giriş yap seçeneğini de tercih edebilirsiniz.
  • Açılan sayfadan profil düzenle seçeneğine tıklayın.
  • Profil düzenleme sayfasının en alt kısmında bulunan hesabı geçici olarak kapat seçeneğine tıklayın.
  • Bu aşamada Instagram tarafından size hesabınızı neden kapattığınıza ilişkin bir soru yöneltilecek. Bu soruyu instagram hesabınızı neden dondurduğunuzu açık bir şekilde ifade eden seçeneğe tıklayarak yanıtlayın. Ardından Instagram hesap şifrenizi yeniden girdiğinizde hesap dondurma işlemi tamamlanmış olacak.

TÜRKÇE INSTAGRAM DONDURMA LİNKİ İÇİN TIKLAYIN!

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Instagram dondurma işlemi nasıl yapılır? 2020 Instagram hesabı dondurma linki
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN