Türkiye'nin en iyi haber sitesi

En güzel resimli ile sevdiklerinizi hatırlayın; en kısa, anlamlı güzel 2020 cuma mesajları...

Bugün de bir cuma gününe daha kavuşmanın huzurunu yaşarken corona virüsü nedeni ile cuma namazının kılınamayacak olmasının üzüntüsü içerisindeyiz. Vatandaşlar bugün de en yeni, anlamlı, bayraklı ve resimli ile sevdiklerini hatırlamayı ihmal etmiyor. Sevdikleri için birbirinden farklı görseller ile Hayırlı Cumalar mesajı ve sözleri arayan vatandaşlar, günün ilk saatlerinden itibaren araştırmalarını yapıyor. Haberimizde, kısa, uzun, yeni ve resimli Cuma mesajları ve sözleri görsellerine yer verirken; dualı ve ayetli resimleri de değerlendirebileceğiniz seçenekler arasına ekledik. 20 Mart 2020 eş, dost, akraba ve nicesine WhatsApp, Facebook, Instagram ya da çeşitli sosyal medya üzerinden gönderebileceğiniz görseller sabah.com.tr'de! İşte, birbirinden farklı, ayetli, bayraklı ve resimli Cuma mesajları!

Giriş Tarihi: 20.3.2020 09:08 Son Güncelleme: 20.3.2020 09:09 ABONE OL
En güzel resimli cuma mesajları ile sevdiklerinizi hatırlayın; en kısa, anlamlı güzel 2020 cuma mesajları...

Hayırlı Cumalar... Mübarek bir Cuma gününe girmenin daha huzuru paylaşılırken corona virüs salgını nedeni ile cuma namazının kılınamayacak olmasının üzüntüsü de yaşanıyor. Bu anlamlı günün huzurunu eş, dost, akraba ve sevdiklerine de yaşatmak, ulaştırmak isteyen milyonlarca yurttaş, yeni, kısa, uzun, yazılı, ayetli ve dualı seçenekleri ile resimli için araştırmalarını Google üzerinde arttırdı. Günün ilk saatlerinden itibaren, Hayırlı Cumalar mesajı hakkında araştırmalar en üst düzeye ulaştı. WhatsApp ya da çeşitli sosyal medya platformları üzerinden göndermek için 2020 yeni, resimli Cuma mesajları ve sözleri araştıran Müslümanlar, yakınlarını hatırlayıp hatırlatmak istiyor.

FARKLI, YENİ VE RESİMLİ CUMA MESAJLARI İLE SÖZLERİ 20 MART 2020

Haberimizin detaylarından, birbirinden farklı seçenekleri ile yeni, anlamlı, kısa, uzun Cuma mesajları ve sözleri görsellerine ulaşabilir, dua, ayet ve bayrak içerenlerini sevdiklerinize iletebilirsiniz.

ARKADAŞINA GÖNDER
En güzel resimli cuma mesajları ile sevdiklerinizi hatırlayın; en kısa, anlamlı güzel 2020 cuma mesajları...
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
SON DAKİKA