X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Ziraat Bankası kredi masraflarını geri veriyor
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

kredi masraflarını geri veriyor

  • Giriş Tarihi: 11.2.2015 17:30
Ziraat Bankası kredi masraflarını geri veriyor
Ziraat Bankası kredi masraflarını geri veriyor

Genel Müdürü Hüseyin Aydın, masraf ve komisyonların iadesini yapacaklarını açıkladı.

Genel Müdürü Hüseyin Aydın, kredilerden alınan masraf ve komisyonların iadesine ilişkin, "Hemen hemen aldığımız komisyonların tamamını geri veriyoruz. Hatta şöyle bir karar aldık, artık mahkemeye gitmesine gerek yok. Talep etsin. Zaten kaybediyoruz, bürokrasiyi de kaldıralım aradan bunu ödeyelim dedik. Bunu talep edilince bir daha mahkeme kararı olmaksızın geri veriyoruz" dedi.

TBMM Kamu İktisadi Teşebbüsleri (KİT) Komisyonu'nda Ziraat Bankası AŞ'nin 2012 yılına ilişkin bilanço ve netice hesapları görüşüldü. Ziraat Bankası Genel Müdürü Hüseyin Aydın, burada yaptığı konuşmada, bankanın geçen yıl yeniden yapılanma projesinin ana safhalarını tamamladığını ve müşteri odaklı iş modeli ile müşterileri adına bankacılık sektöründeki rekabete daha hazırlıklı hale geldiğini söyledi.

Kredi kullanımından alınan masraf ve komisyonların iadesine ilişkin sorular üzerine Aydın, şöyle konuştu: "Komisyonlarla ilgili duruşumuz çok net. Bürokrasinden alamadığımız parayı vatandaştan almayacağız. Yeni düzenlemeyi makineye yükleyeceğiz şube müdürlerimizin, müdürlerimizin, yöneticilerimizin, çalışanlarımızın komisyonu indirme yetkisi olacak ama artırma yetkisi olmayacak. Ben aynı zamanda Bankalar Birlği Başkanıyım. Bu konuda çok da eleştiri alıyoruz bunu adam gibi uygulayacağız. Hemen hemen aldığımız komisyonların tamamını geri veriyoruz. Hatta şöyle bir karar aldık, artık mahkemeye gitmesine gerek yok. Talep etsin. Zaten kaybediyoruz, bürokrasiyi de kaldıralım aradan bunu ödeyelim dedik. Bunu talep edilince bir daha mahkeme kararı olmaksızın geri veriyoruz."

Kaynak:Star

kalan karakter 1000

sedat kırmızı sedat kırmızı

ne buya 7 ay geçti hala cvp yok 7 ay önce dönüş yapılıcaktı ne oldu kaymakamlığa gidecem

Aynı Görüşte misiniz?
evet1
hayır0
cevapla 11.12.2015 15:54
sedat kırmızı sedat kırmızı

kardeşim 04 05 2015 de cevp geldi en kısa zamanda dönüş yapılıcaktır diye 7 ayı geçti hala ses seda yok telefonda arayacağımız bir yerde yok genel müdüre sesleniyom en kısa zamanda diyorsunuz 7 ay geçti

Aynı Görüşte misiniz?
evet1
hayır0
cevapla 11.12.2015 15:52
SUAT ERDİM SUAT ERDİM

ZİRRAT Bankası Gn.Md. Sayın Hüseyin AYDIN beyfendi herhalde bizimle alay ediyor,, 17.06.2015 Çarşamba günü itibariyle gittiğim ZİRAAT BANKASI (X) şubesinden ödeme talimatı henüz yok diye geri döndüm ve kısmet olursa kısa zaman içinde yasal yollarla talepte bulunacağım 3 kuruş ödeyeceklerine mahkeme masrafları ile 10 kuruş ödesinler..

Aynı Görüşte misiniz?
evet3
hayır0
cevapla 17.06.2015 17:54
vandan fehim vandan fehim

arkadaşlar bankaya gidip sordum henüz elimize ödeme yalimatları gelmedi diye bizi hep kafadan savuruyorlar

Aynı Görüşte misiniz?
evet6
hayır0
cevapla 21.04.2015 18:07
vandan fehim vandan fehim

allah aşkına nezaman ödenecek dosya masrafları bizi hep oylıyorlar

Aynı Görüşte misiniz?
evet8
hayır0
cevapla 21.04.2015 18:01

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan SABAH veya sabah.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.