TÜRKLER ERDOĞAN'I BU YÜZDEN SEVİYOR

Giriş Tarihi: 10.10.2016 17:17 Güncelleme Tarihi: 9.12.2016 16:54

Türkiye düşmanları, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın Avrupa’da yaşayan Türkler tarafından neden bu kadar sevildiğini anlamakta zorlanıyor. SABAH, başta Almanya olmak üzere Avrupalı dostlara bunun nedenlerini madde madde açıklıyor

\r\n

FETÖ VE PKK KAYNAKLI ALGI OPERASYONLARI

\r\n

AVRUPALI ‘dost’larımız nedense, Türkiye konusunda, Türkiye düşmanlarından bilgi almayı tercih  diyorlar. FETÖ’cü ya da PKK’lıların yanlış algılarıyla beslenen dostlarımız, Türkiye ve Cumhurbaşkanı  Recep Tayyip Erdoğan’a karşı düşmanvari tavırlar takınıyorlar. Sonra da kamuoyunun Erdoğan  eveccühüne şaşırıyorlar. SABAH, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın, Avrupalı Türkler tarafından bu kadar çok sevilmesinin nedenlerini, merak edenler için derledi.

\r\n

İŞTE TÜRKİYE DÜŞMANLARINI ÇILDIRTAN GERÇEKLER

\r\n

BÜYÜK PROJELER GURUR KAYNAĞI

\r\n

Avrupalı Türkler, Türkiye’dan hiç kopmuyor, bütün gelişmeleri yakından takip ediyorlar. Erdoğan döneminde yapılan dev projeler ana gurur kaynakları.

\r\n

TÜRKİYE'DE EMEKLİLİK İMKANI

\r\n

Erdoğan döneminde kesin dönüş şartı kaldırıldı. Avrupalı Türkler rahatladı. Sorunun çözülmesinden sonra Türkiye’den emekli olanların sayısı hızla artıyor.

\r\n

MAVİ KART HER DERDE DEVA

\r\n

Mavi kart kütüğü oluşturuldu, mağduriyetler ortadan kalktı. Artık Mavi Kart ile Türkiye’de oy vermek dışındaki tüm işlemler mümkün hale geldi.

\r\n

TELEFON KULLANMA KOLAYLIĞI

\r\n

Yolcunun beraberinde getirdiği telefonla ilgili sıkıntı çözüldü. Artık yurtdışında yaşayan Türkler telefonlarını uzun süre Türkiye’de kullanabiliyor.

\r\n

1000 EURO'YA BEDELLİ ASKERLİK

\r\n

Bir zamanlar 15000 bin Mark olan bedelli askerlik 1000 euroya düşürüldü. Üstelik yurtdışındaki gençler artık Burdur’a gitmek zorunda da değil.

\r\n

SEÇME VE SEÇİLME HAKKI

\r\n

Yurtdışındaki Türklerin en büyük isteklerinden biri olan seçme ve seçilme hakkı verildi. Erdoğan, Avrupalı Türklerden yüzde 60 oy alıyor.

\r\n

TÜRKLERE HER ALANDA SAHİP ÇIKTI

\r\n

HER alanda ayrımcılığa uğrayan Avrupalı Türklerin kapıldığı ‘Bize sahip çıkılmıyor’ hissi, Erdoğan ile\r\nbirlikte sona erdi. Türklerin sesi artık daha gür.

\r\n

DİK DURDU SÖZÜNÜ ESİRGEMEDİ

\r\n

ERDOĞAN’IN, Batılı muhataplarına karşı hep dik durması, Türkiye’ye karşı yapılan haksızlıklar karşısında sözünü hiç esirgememesi, Türklerin gururunu okşadı.

\r\n

HAİN FETÖ İLE MÜCADELE ETTİ

\r\n

TÜRKİYE’DE hain darbe girişimi yapan ve 241 kişiyi katleden FETÖ’cülere göz açtırmadı, yüzyılın en büyük haini Fetullah Gülen’in inine girdi.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
TÜRKLER ERDOĞAN'I BU YÜZDEN SEVİYOR
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN