Manuel Charr'a mahalle baskısı!

Dünya Şampiyonluğu kemerini Cumhurbaşkanı Erdoğan’a vereceğini açıklayan Manuel Charr, mahalle baskısıyla köşeye sıkıştı. Ancak Charr’ın arkasında Türk milleti var

Giriş Tarihi: 4.12.2017 09:41
Manuel Charr'a mahalle baskısı!
Dünya Ağır Sıklet Boks Şampiyonu olan Manuel Charr, "Kemerimi Türkiye Cumhurbaşkanı Erdoğan'a hediye edeceğim" açıklamasıyla birlikte Almanya'da hedef haline geldi. Charr, Türkiye düşmanı boksör Ünsal Arık'ın sosyal medyada aleyhte kampanya başlatmasıyla Alman basını tarafından köşeye sıkıştırıldı.

BUNLARA SAKIN PAPUÇ BIRAKMA CHARR
Dünya Şampiyonu Charr, Alman kamuoyu ve basınının baskısıyla "Kemerimi Almanya Başbakanı Angela Merkel'e ithaf ediyorum, çünkü Almanya benim vatanım" diye konuştu. Ancak şampiyon boksörün ilk açıklamasından geri adım atmaması gerekiyor. Çünkü Türk milleti, Cumhurbaşkanı Erdoğan sevdalısı Manuel Charr'ı sonuna kadar destekliyor.

BABASI SURİYELİ
Lübnanlı bir annenin ve Suriyeli bir babanın oğlu olarak Beyrut'ta yetişen Charr, annesiyle birlikte savaştan kaçarak yıllar önce Berlin'e yerleşti. PKK sempatizanı boksör Ünsal Arık'ın hiç çekemediği ve sürekli arkasından oyunlar çevirdiği Charr, tüm engelleri aşarak dünya şampiyonluğuna ulaşmayı başardı.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Manuel Charr'a mahalle baskısı!
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN