Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın dediği oldu! PKK Almanya’ya savaş açtı

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın dediği oldu. PKK yıllarca kendini besleyen Almanya’yı soktu. PKK’lı teröristler, camilerden sonra Alman kuruluşlarını hedef aldı

Giriş Tarihi: 14.3.2018 09:29
Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın dediği oldu! PKK Almanya’ya savaş açtı
Eli kanlı terör örgütü PKK, Avrupa'da Türk cami, işyeri ve derneklerine yönelik saldırılarını dün de sürdürdü. Vahşi örgütün hedefinde artık, Alman kurum ve şirketleri de var. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın 'Beslediğiniz yılan sizi de sokacak' sözü böylece gerçekleşti. PKK'lılar, tehditler yağdırdığı Alman şirket ve bankalarına saldırdı.

EN BÜYÜK BANKA HEDEFTE
Terör örgütü mensupları, Hamburg'da ülkenin en büyük bankalarından Commerzbank'a saldırdı. Şubenin camlarını kıran teröristler, duvarlara da sloganlar yazdı. PKK'lılar Berlin'de ise Türkiye'de BMC ile ortak fabrika kurma planı olan Rheinmetall şirketi ile ortak çalışma yürüten Pierburg adlı silah firmasını hedef aldı.

550 KİŞİYE SORUŞTURMA
Alman polisi, Düsseldorf Havaalanı'nı basan ve 11 yolcu ile 5 polisi yaralayan 400 PKK'lı ile terör örgütünün merkez tren garında eylem yapan 150 militanının isimlerini belirledi. Polis, eyleme katılanların tümünün isimlerinin savcılığa bildirildiğini haklarında soruşturma başlatılacağını açıkladı.

KİNLERİ ARTIYORMUŞ
PKK'LILAR bu saldırıları açık açık internet siteleri üzerinden üstlenmekten çekinmiyor. "Afrin operasyonu sürdükçe, Alman devletine dönük kinimiz artıyor" ifadelerini kullanan teröristler, Alman silah endüstrisine sponsor olan Deutsche Bank, HSBC Bank, Allianz ve AXA sigortalarını da hedef gösterdi.

STEINMEIER B"LE HEDEFTE
ERDOĞAN'IN uyarılarını dinlemeyen Almanya, PKK'lı vahşilerin hedefi oldu. Dün Duisburg'u ziyaret eden Almanya Cumhurbaşkanı Steinmeier'e bölücü örgüt sloganları atan bir terörist, Alman polisi tarafından güçlükle durduruldu.

SÜPERMARKETİN CAMLARI KIRILDI
PKK'LILAR Ludwigshafen kentinde Doğan Süpermarket'e de saldırıp camları kırdı. Güvenlik kamerasına yansıyan görüntüye göre üç kişi oldukları anlaşılan saldırganlar market camlarını tuğla atarak kırdı.

OTO GALERYİE MOLOTOF
Gütersloh kentinde Atatürk Kupası'na sponsorluk yaptığı gerekçesiyle bir Türk otomobil galerisini kundaklandı.

YA ÜÇ KİLİSE YAKILSAYDI!
ALMANYA'DA politikacıların ve gazetelerin PKK saldırılarına duyarsızlığı sürüyor. Berlin'de yayınlanan Tagesspiegel gazetesi, camilere yönelik saldırıları kınadı. Saldırılar karşısında yeterince tepki gösterilmediğine dikkat çeken gazete, "Üç kilisenin veya üç sinagogun yandığını bir düşünün. Büyük olasılıkla bu konuda özel program yayınlanır, röportaj yapılır, başyazı yazılırdı" denildi.

ALMANYA'YI ANINDA SATTI
VAHŞİ terör örgütünün Kandil sorumlularından Duran Kalkan, Alman polisinin PKK'lılara biraz sert çıkmasıyla birlikte Almanya'yı anında sattı. Kalkan, yıllardır PKK'nın uyuşturucu satıp haraç topladığı Almanya'nın ezelden beri Kürt karşıtı olduğunu söyledi. Kalkan, "PKK'ya herkesten önce Almanya saldırdı" dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın dediği oldu! PKK Almanya’ya savaş açtı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN