Çatlasanız da patlasanız da Reis’i başkan yapacağız

Almanya, referandum döneminde olduğu gibi AK Partili siyasilere yine yasak getirme sinyalini verdi. Vatansever Türklerin cevabı ise gecikmedi: BİZİ DURDURAMAZSINIZ

Giriş Tarihi: 21.4.2018 09:04
Çatlasanız da patlasanız da Reis’i başkan yapacağız
Geçen yılki referandum öncesinde Almanya'da 'Hayır' oyu için çırpınan siyasi partiler, 24 Haziran seçimi için de Cumhurbaskanı Erdogan ile AK Partili siyasilerin konusmasını engelleme çabasına girdi. Referandum'da yüzde 63,07 'Evet' oyu ile yasakçıların çabalarını bosa çıkaran Türkler, bu girisime tokat gibi cevap verdi.

'SEVİYORUZ ABİ VAR MI DİYECEĞİN'
Dortmund kentinde yaşayan Hakan Akçay, "Reis'i seviyoruz abi var mı diyeceğin?. Tüm girişimlere rağmen seni başkan yapacağız Reis. Tüm dünya bunu duysun. Seçimin erkene alınması da isabetli oldu. Kasım 2019'a kadar döndürülecek dolaplar bozuldu" dedi.

BİZLER ARKASINDAYIZ
BERLİN'DE yaşayan Türklerin mesajı, "Reis'in arkasındayız" oldu. İbrahim Öztürk, Erdal Çakıroğlu, Alper Öztürk, Ahmet Bozan, Serpil Temiz, Adem Eyibil, Sema Polat ve Turgay Kaygısızel, "Türkiye üzerinde siyasi ve ekonomik oyunlar artmıştı. Uzun süre belirsizliğe tahammül yoktu. Oyunları yine Reis bozdu. Biz de Cumhurbaşkanımızın arkasında olacağız" diye konuştu.

ÇALIŞMALARA BAŞLADIK BİLE
Kerem Turan: "Her halükarda Recep Tayyip Erdoğan ve Reis diyoruz. Onun için seçim çalışmalarına hemen başladık. Çevremizdeki dost ve arkadaşlarımızı Cumhur ittifakına oy vermeye çağırıyorum. Reisimizi kimseye yedirmeyiz."

Şenol Taşçılar; "Türk milleti olarak kimseden korkumuz yok. Ülkede para ve sokak oyunları ile başlatılması düşünülen bir oyuna çomak sokuldu. 24 Haziran, Türkiye'nin dev adımlarla yürüyüşe geçme tarihidir."

İsmail Hızır; "24 Haziran'da yapılacak seçimi Cumhur ittifakı kazanacak. Seni başkan yapmaya kararlıyız Reis."

54 yaşına rağmen 7 çocuk ve 7 torun sahibi olan Sultan Bakan; "Reisimizi başkan yapacağız. Kapı kapı dolaşıp oy istemeye devam Allah devlete, millete zeval vermesin."

Şenol Toslu; "Cumhur ittifakı seçimlerden başarı ile çıkacak. Bu milletimiz ve ülkemiz için en doğru sonuç."

ERDOĞAN TÜRKİYE İÇİN ÇABALIYOR
STUTTGART'TA tamirci ustası olan Yüksel Arslan: "İç ve dıştaki kargaşanın sona ermesi için Başkanlık sisteminin gelmesi gerekiyordu. Seçimi reisimizin kazanacağı belli. Reisimiz gece gündüz Türkiye'yi gerçek kimliğine kavuşturmak için çaba harcıyor."

VATANIN BEKÂSI İÇİN ÖNEMLİ
Hatice Öztorun: "Bir AK Partili olarak cumhurbaşkanımın manevralarına hayranım. Erken seçim manevrası vatanın bekâsı için isabetli oldu. Sandıktan Erdoğan güçlü oyla çıkacak."

Zeynep Özcan: "Erken seçim ülkemize, birliğimize, vatanımıza hayırlı uğurlu olsun. Gönlümüz ve oyumuz Reis ile..."


Cengiz PARLAYAN - Mesut HASTÜRK - Yalçın ÇAKIR - Salih ŞAHİN
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Çatlasanız da patlasanız da Reis’i başkan yapacağız
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN