’in başını PKK’lılar yedi

PKK’lıların çeşitli kentlerde işlediği tecavüz ve cinayetler, ırkçıları kışkırttı. Başbakan ’in siyasi kariyerini sonlandırmasında, PKK’lıların bu eylemlerinin etkili olduğu belirtiliyor

Giriş Tarihi: 7.11.2018
Merkel’in başını PKK’lılar yedi
Almanya'ya mülteci kılığında gelen PKK'lılar, ülkenin iç huzurunu bozdu. Sıkça toplumda infiale yol açan cinayetlere ve tecavüz olaylarına karışan PKK'lılar, Almanya'da Başbakan Angela Merkel'in göç politikasının sorgulanmasına yol açtı. Başbakana dönük tepkiler sandığa da yansıyınca, Merkel partisi Hıristiyan Demokrat Birliği (CDU) genel başkanlığını bırakma ve bir daha aday olmama kararını verdi.

TECAVÜZ VE CİNAYET
Almanya'da büyük tepki toplayan olaylardan biri Harsewinkel kasabasında yaşandı. 14 yaşındaki bir kız, 5 YPG'li tarafından tecavüze uğradı. Ardından, Wiesbaden'da YPG'li Ali B. (20), 14 yaşındaki Susanne F.'ye tecavüz edip öldürdü. Susanne'nin cesedi iki haftadan fazla süren aramalar sonucunda bulunabildi. Cinayeti işledikten sonra Irak'a kaçan zanlı Alman polisince geri getirildi.

CHEMNITZ'İ KARIŞTIRDILAR
Ağustos sonunda Chemnitz kentinde yaşanan olaylar Almanya'da geniş yankı uyandırdı. PKK sempatizanları Iraklı Alaa S. (22), Yousif İbrahim A. (22) ve Suriyeli Farhad Ramazan A. (23), 35 yaşındaki bir Alman'ı bıçaklayarak öldürdü. Olay sonunda Chemnitz'te Neo- Naziler yabancı avına çıktı, ülke haftalar boyunca karıştı.

POLİSTEN PKK VE YPG AÇIKLAMASI
PKK'lılar, son olarak Almanya'yı dehşete düşüren ve 12 kişinin bir kıza tecavüz ettiği iğrenç bir olaya imza attı. Gözaltına alınan Majd H. (22), Alaa Al M. (22) ve Jekar D.'nin (29) sosyal medya sayfalarında PKK ve YPG paçavraları ile silahlarla poz vermesi polisi de harekete geçirdi. Freiburg Emniyet Müdürlüğü'nden Bernd Belle, "Üç zanlının YPG veya PKK'lı olduğu düşünülüyor" dedi.

YPG'li Ali B., Wiesbaden'de Susanne isimli genç kıza tecavüz edip öldürdükten sonra Irak'a kaçtı. Ancak polis, Ali B.'yi Irak'ta paketleyip Almanya'ya getirdi.

Freiburg'daki iğrenç tecavüz olayının faillerinden Majd H.'nın, YPG ve PKK paçavraları ile pozu var.

Chemnitz cinayeti zanlısı Alaa S., terör örgütü elebaşı Öcalan posteriyle poz verdi.

Chemnitz'teki cinayete karışanlardan biri de Farhad Ramazan A.

Chemnitz'te bir Alman'ın öldürülmesi olayına karışan Yousif İbrahim A., YPG paçavrası ile Paris'te poz verdi.

Cengiz PARLAYAN DORTMUND
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Merkel’in başını PKK’lılar yedi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN